Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: NUR
Kod producenta: 02100101
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
NUR
Cena:
489,00 PLN

Magnetyczna listwa na noże kuchenne JOVI jest prosta i jednocześnie elegancka. Doskonale wpisuje się w skandynawski minimalizm zarówno w kwestii formy jak i użytego materiału. Listwa dedykowana jest do przechowywania 5 stalowych noży kuchennych. Wykonana została ze 100% litego drewna dębowego w wykończeniu lakierowanym na kolor czarny. Montowana jest przy użyciu dwóch kołków o średnicy 3 mm i długości 30 mm. Wymiary: długość 45 cm, wysokość 4.5 cm. Wyprodukowano w Danii. Listwa sprzedawana jest bez widocznych na zdjęciu poglądowym noży.

NUR Design Studio założyła w 2013 roku Maja Bogh Vindbjerg - absolwentka prestiżowej Aarhus School of Architecture w Danii. Jej proste i minimalistyczne podejście do projektowania odzwierciedlają stylowe i nowoczesne produkty, które tworzy. W języku niemieckim słowo NUR oznacza „tylko” lub „po prostu”, co jest istotnym wyrazem stylu marki. Maja Bogh Vindbjerg czerpie inspiracje ze skandynawskich tradycji zarówno w formie, materiałach jak i kolorystyce swoich projektów. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter, będzie bez wątpienia ciekawym akcentem dekoracji wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...