Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Zack
Kod producenta: 40368
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Zack
Cena:
399,00 PLN

Kolekcja Zack LINEA to prosta, geometryczna forma idealna do ascetycznych wnętrz. Nowoczesny design w połączeniu z matową stalą nierdzewną, będzie idealnie komponował się we współczesnych łazienkach. Ścienny dozownik do mydła wykonany ze stali w wykończeniu matowym. Wymiary: pojemność 190 ml, wysokość 16.7 cm, obrys 10.8 x 4 cm. Montowany za pomocą kołków. 

Marka ZACK powstała w 1985 roku w Niemczech i jest dziś jednym ze światowych liderów dystrybucji produktów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej. W filozofii firmy funkcjonuje indywidualne podejście do każdego projektu. Postawienie na bardzo ograniczoną ilość form i materiałów, pozwala na zachowanie wysokiej jakości, a co za tym idzie powstanie zjawiska stylu ekskluzywnego. Produkty ZACK to prosta, czasami minimalistyczna forma, która doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...