Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Zack
Kod producenta: 40472
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Zack
Cena:
979,00 PLN

Kolekcja Zack ATORE to prosta, geometryczna forma idealna do ascetycznych wnętrz. Nowoczesny design w połączeniu ze stalą nierdzewną 18/10, będzie idealnie komponował się we współczesnych łazienkach. Elementy serii można montować do ściany z apomocą klasycznych kołków lub też w systemie ZackMountSystem z użyciem kleju montażowego Zack. Ścienna półka łazienkowa z uchwytem na ręcznik, wymiary: długość 64 cm, wysokość 9.5 cm, głębokość 23.5 cm. Wykonanie: polerowana stal nierdzewna 18/10. 

Marka ZACK powstała w 1985 roku w Niemczech i jest dziś jednym ze światowych liderów dystrybucji produktów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej. W filozofii firmy funkcjonuje indywidualne podejście do każdego projektu. Postawienie na bardzo ograniczoną ilość form i materiałów, pozwala na zachowanie wysokiej jakości, a co za tym idzie powstanie zjawiska stylu ekskluzywnego. Produkty ZACK to prosta, czasami minimalistyczna forma, która doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...