Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Joseph Joseph
Kod producenta: 85105
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Joseph Joseph
Cena:
55,00 PLN

Szczoteczka BladeBrush to niezwykle innowacyjny sposób na bezpieczne i dokładne czyszczenie sztućców i noży. Unikalna konstrukcja składająca się z "zazębiającego włosia" pozwala na mycie z dwóch stron. Fakturowa powierzchnia górnej części szczoteczki zapewnia bezpieczne i pewne trzymanie jej w dłoni. Wymiary: 7.6 x 8 cm, wysokość 5.2 cm. Wykonanie: tworzywo sztuczne.

Joseph Joseph to firma, którą założyli bracia Antony oraz Richard Joseph. Antony Joseph studiował wzornictwo w Central St. Martin’s College of Art Design – londyńskiej szkole sztuki i mody, natomiast Richard ukończył Uniwersytet Cambridge. Skupia ona bardzo utalentowany zespół projektantów, który w londyńskiej siedzibie firmy produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria do kuchni i domu. Joseph Joseph istnieje od 2002 roku, będąc już trzecim pokoleniem rodziny, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Marka jest dziś znana i rozpoznawalna w 25 krajach na świecie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...