Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 20583
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Rosendahl
Cena:
306,00 PLN

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii, którą założył w 1984 roku Erik Rosendahl. Marka to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Rosendahl Grand Cru to flagowa kolekcja ekskluzywnej porcelany stołowej duńskiej marki. Urzekające piękno i prostota to element rozpoznawczy każdego z elementów. Wysokiej jakości biała porcelana kostna prezentuje się nie tylko elegancko, ale również stylowo. Według opinii stanowi ona najbardziej szlachetny rodzaj porcelany. Jej historia sięga aż XVIII w., kiedy to używano jej na królewskim dworze w Wielkiej Brytanii. Jest wytwarzana m.in. z porcelanowej glinki, kwarców oraz skaleni. Z tego względu kubki Grand Cru charakteryzują się niezwykłą długowiecznością, dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne mogące prowadzić do ich uszkodzenia, a także śnieżną bielą. Porcelana nie reaguje z napojami, nie wpływa więc na ich smak.

Duża pojemność kubka – 340 ml – umożliwia dłuższe delektowanie się przygotowaną kawą lub herbatą niż w przypadku naczyń o standardowej wielkości. Ponadto szerokie ucho Grand Cru zapewnia solidny, stabilny chwyt, zapobiegając tym samym wyślizgnięciu się kubka.

Charakterystycznym znakiem serii są klinowate wgłębienia. Grand Cru Soft stanowi jej kontynuację. Nowy wygląd zachwyca subtelnością i delikatną formą o dość uniwersalnym charakterze, dzięki czemu naczynie będzie dobrze wyglądało w towarzystwie większości zastaw stołowych. Cena zaproponowana w naszym sklepie oddaje najwyższą jakość porcelanowego kubka, która pozwoli na cieszenie się nim przez wiele długich lat w niezmienionym stanie, nawet jeśli będziesz myć go w zmywarce.

Kubek, pojemność 34 cl (340 ml), wys. 9 cm.
Można myć w zmywarce.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...