Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: Design Letters
Kod producenta: AJLidBlack
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
Design Letters
Cena:
49,00 PLN

Pokrywka z kolekcji Vintage ABC została wykonana z drewna. Stanowi świetne uzupełnienie do serii kubków pełniąc funkcję pokrywki, ale też podstawki. Wymiary: średnica 8 cm. Wykonanie: drewno brzozy.

Design Letters jest duńską marką, która mimo swojego młodego wieku - założona została w 2009 roku - podbiła serca miłośników designu na całym świecie. Stało się tak za sprawą niezwykle efektownej kolekcji Vintage ABS Arne Jacobsen’a, który w świecie wzornictwa jest bez wątpienia ikoną. Elementy serii zaprojektowane w 1937 roku przez samego Jacobsena składają się z naczyń i akcesoriów ozdobionych kształtem liter i cyfr. Ich minimalistyczna forma bez wątpienia stanie się świetnym akcentem w niemal każdym wnętrzu, a fakt, że wyszły spod ręki mistrza jest ich dodatkowym i niewątpliwym atutem.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...