Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Stelton
Cena:
150,30 PLN
167,00 PLN
-10%

Termokubki Stelton z serii Futurustic zostały zaprojektowane przez grupę Designit. Stanowią połączenie doskonałej jakości białej porcelany z eleganckim, skandynawskim designem. Kubki posiadają podwójne ścianki, które pozwalają na dłuższe utrzymanie temperatury zarówno gorących jak i zimnych napojów wewnątrz. Przerwa pomiędzy ściankami sprawia, że nie ma mozliwości poparzenia dłoni. Prosta i dyskretna forma sprawia, że nadają się zarówno do nowoczesnych wnętrz w domu jak i do biura. Wysokość 11,5 cm, pojemność 200 ml. Cena dotyczy zestawu 2 kubków.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...