Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Eva Solo
Kod producenta: 567611
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Eva Solo
Cena:
198,00 PLN
220,00 PLN
-10%

 


Cut'n Slice od Eva Solo to niezwykle praktyczne i wielofunkcyjne narzędzie, które zaprojektowane zostało z myślą amatorach włoskiej kuchni. Prosty w formie nóż został wyposażony w okrągłe ostrze, które idealnie sprawdzi się tak do pokrojenia pizzy w kawałki, jak również do siekania świeżych ziół. Siekacz Cut'n Slice posiada wygodny uchwyt wykonany z tworzywa. Co ciekawe jego konstrukcja składa się z dwóch połączonych magnesem elementów, tj. nóż i uchwyt, co jest szczególnie praktyczne z punktu widzenia czyszczenia siekacza. Wymiary: średnica 14 cm.

Eva Solo tworzy ekskluzywny i piękny skandynawski design. Produkty sygnowane tą marką cechuje estetyczny wygląd, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Jej historia sięga 1913 roku, a znaczący przełom nastąpił na początku lat 50-tych XX wieku. Produkty Eva Solo to duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne produktów w kolekcji. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty są zdobywcami wielu prestiżowych nagród designerskich.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...