Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 1882119992
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
2299,00 PLN

Zestaw 3 noży kuchennych Grand Gourmet od WMF w składzie - nóż szefa 33.5 cm (ostrze 20 cm), nóż do warzyw 19 cm (ostrze 9 cm) oraz nóż uniwersalny 26.5 cm (ostrze 14 cm), nóż uniwersalny mały i nożyce kuchenne, całość w stalowym bloku. Do produkcji każdego noża użyto bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 CrMoV15, która jest wyjątkowo wytrzymała i solidna. Bardzo zaawansowany proces produkcji polegający na tradycyjnym wykuwaniu ostrza i dalej jego obróbki sprawiają, że finalnie otrzymujemy produkt najwyższej jakości o doskonałych właściwościach użytkowych. Kute nasady między ostrzem a rękojeścią zabezpieczają przed skaleczeniem, a dzięki płynnemu przejściu między ostrzami a rękojeścią użytkowanie noża jest bardzo higieniczne. Co istotne uchwyty są ergonomiczne i bardzo dobrze wyważone, wykonano je ze stali nierdzewnej Cromargan. Dla zachowania trwałości noże należy myć ręcznie. Wyprodukowano w Niemczech. Komplet Grand Gourmet to propozycja dla wytrawnych i profesjonalnych szefów kuchni, ale też doskonała alternatywa dla osób poszukujących produku doskonałej jakości. 

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...