Wczytuję dane...

HAPPY SiNKS

HAPPY SiNKS to marka nowej generacji środków czystości założona w 2020 roku przez dwóch fińskich biznesmenów, Juhani Siréna i Anssi Hurme, którzy wcześniej byli zapalonymi kucharzami w domu. Po zmaganiach z uciążliwym sprzątaniem postanowili stworzyć produkty, które uczynią to zadanie łatwiejszym i bardziej przyjemnym dla siebie i innych. Marka HAPPY SiNKS walczy o szczęście i zrównoważony rozwój w opiece domowej, tworząc trwałe, innowacyjne i bardzo użyteczne produkty do sprzątania, organizowania i minimalizowania skażenia bakteryjnego w kuchni. Wszystkie produkty marki HAPPY SiNKS są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także mają świeży wygląd, który sprawia, że chce się ich używać tak często, jak to możliwe.

Produkty marki HAPPY SiNKS są wykonane z trwałych i ekologicznych materiałów, takich jak bawełna organiczna, biokompozyt UPM i stal nierdzewna. Są one również wolne od mikroplastiku i posiadają certyfikaty GOTS. Marka HAPPY SiNKS stawia na innowacyjne rozwiązania, jak na przykład opatentowane uchwyty na ściereczki i gąbki, które są nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie wykonane. Dołącz do ruchu HAPPY SiNKS i odkryj ich szeroką gamę produktów, które pomogą Ci w sprzątaniu i organizowaniu Twojej kuchni, jednocześnie dbając o środowisko i zapewniając najwyższą jakość.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...