Wczytuję dane...

applicata

Applicata to duńska marka, której produkty pozostają w pamięci zainteresowanych już od pierwszego wejrzenia. Dostępne w naszym sklepie propozycje zwracają na siebie uwagę przede wszystkim wyraźnym skandynawskim stylem, łączącym w sobie wysoką estetykę oraz godną pochwały naturalność. Produkty Applicata to elementy użytku domowego, dzielące się na kilka podkategorii. Można je podzielić nie tylko ze względu na zróżnicowaną cenę, ale także przeznaczenie. Propozycje Applicata to nie tylko elementy typowo dekoracyjne, służące za estetyczne uzupełnienie wnętrza. Wyposażenie domowe tej skandynawskiej marki to także przedmioty typowo użytkowe, świetnie sprawdzające się w kuchni, ale nie tylko. Zastosowanie propozycji Applicata jest naprawdę szerokie i w dużej mierze zależy od inwencji posiadacza.

Czytaj więcej...

Applicata - skandynawskie drewno w sklepie Design For Home

Skojarzenie skandynawskiego stylu z surowym, naturalnym drewnem jest wręcz mimowolne. Firma Applicata nie odcina się od tego skojarzenia. Wręcz przeciwnie - produkty tej marki pełnymi garściami czerpią z zalet wykorzystywania prostego drewna. Produkty dostępne w naszym sklepie posiadają widoczne elementy wykonane właśnie z tego surowca. Applicata to przede wszystkim nowoczesne podejście do wystroju wnętrz oraz wyposażenia domu. Kolekcje tej marki tworzone są przez doświadczonych stylistów oraz architektów, dzięki czemu efekt końcowy jest zachwycający, co potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników. Projektanci produktów Applicata w mistrzowski sposób łączą surowe drewno z innymi materiałami, co skutkuje uzyskaniem niepowtarzalnego efektu w najlepszym skandynawskim stylu. 

Produkty Applicata w atrakcyjnej cenie

Elementy wyposażenia domowego wcale nie muszą być nieprzystępne cenowo, a doświadczona marka Applicata najlepiej zadaje kłam temu przekonaniu. Produkty tej marki nieustannie cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów, co najlepiej potwierdza ich użyteczność oraz estetykę. Applicata to propozycja dla wymagających, poszukujących pięknych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...