Wczytuję dane...

Broste Copenhagen

Broste Copenhagen jest to firma produkująca meble i różnego rodzaje akcesoria w stylu iście skandynawskim. Wychodząc od historycznych sposobów obróbki kamienia i metalu, firma wzbogaciła je o współczesne rozwiązania - otrzymana w efekcie technika produkcji wyrobów zapewniła im silną pozycję w branży, co pozwala ciągle rozszerzać zakres działalności. Sprawdzone pomysły wciąż są wzbogacane o nowe, nadające produktom interesujący charakter.

Co produkuje Broste Copenhagen?

Czytaj więcej

Produktami Broste Copenhagen są różnego rodzaju naczynia - talerze, kubki, maselnice, wazony, miski stylizowane w sposób odpowiadający kulturze skandynawskiej. Praktycznie wszystkie te produkty wykonane są z kamienia naturalnego, co skutkuje niesamowitym efektem wizualnym, a obecność tego typu dodatków w kuchni z pewnością zrobi wrażenie na gościach! Należy dodać, że ceramika jest robiona ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest całkowicie unikalny i nadaje naszemu wnętrzu jedyny w swoim rodzaju charakter.

Akcesoria kuchenne nie są oczywiście jedynymi pozycjami w ofercie firmy. Znajdziemy w niej także szeroki wybór mebli i różnego rodzaju lampy przeznaczone do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Oprócz tego, jeśli szukamy nietuzinkowych i jedynych w swoim rodzaju sztućców, obrusów lub ciekawego elementu sypialni, znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba. Od akcesoriów kuchennych, przez różnorodne pojemniki na wymyślnych poszewkach na poduszki kończąc.

Trzeba zauważyć, że oferta firmy cały czas się powiększa w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie marką Broste Copenhagen, możemy więc się jedynie domyślać, czym producenci zaskoczą nas w przyszłości. Należy też zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość wszystkich wyrobów, które po zakupie będą nam służyć przez długie lata - jeśli oczywiście nie będziemy ich wystawiać na próbę, chociaż nawet wtedy powinny spełniać swoje zadanie bez szwanku.

Niezależnie od tego, czy szukasz dobrego uzupełnienia dla wystroju swojego mieszkania, chcesz zaskoczyć przyjaciela, małżonka lub członka rodziny ciekawym prezentem, czy po prostu jesteś miłośnikiem przedmiotów wykonanych w stylu skandynawskim - możesz być pewien, że w ofercie Broste Copenhagen znajdziesz coś, co Cię zainteresuje, a cena, biorąc pod uwagę jakość wykonania i dbałość o wszelkie detale, jest naprawdę niewielka. Nie ma więc na co czekać, nawet jeśli nie myślałeś wcześniej o zakupie tego rodzaju produktów, warto zapoznać się z szeroką gamą wyrobów proponowanych przez firmę z zasadami i tradycją, którą bez wątpienia jest właśnie Broste Copenhagen.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...