Wczytuję dane...

Noże do Masła

Noże do masła są małe, z zaokrąglonym ostrzem, który jest używany zwłaszcza do rozsmarowywania masła na chlebie podczas posiłku. Uzupełnij istniejący zestaw kuchenny lub dodaj unikalne elementy do swojej kolekcji sztućców dzięki naszym eleganckim nożom do masła.

Po pierwsze, zastanów się, w jaki sposób będziesz używać tych noży - na nieformalne brunch w każdy weekend lub na specjalne okazje, takie jak wina i sery? Jeśli organizujesz formalne spotkania świąteczne z ozdobami, poszukaj zestawów do serwowania z klasycznymi detalami, np. takimi jak zroszony uchwyt. Zastanów się nad nożami do masła ze stali nierdzewnej i zestawami do serwowania potraw na koktajle lub odważ się wybrać te, z wykończeniami miedzianymi i złotymi. Komponuj je z innymi metalowymi naczyniami, aby stworzyć nowoczesną zastawę na stół – ustaw serwetkę z tkaniny zawiniętą w metalowy pierścień na serwetki.

Noże do masła to nieodzowny element praktycznie każdej zastawy. Nóż - proste narzędzie, które od tysięcy lat pozostaje niezmienione. Ostatnio kreatywne umysły na całym świecie majstrowały przy nożu do masła, próbując uczynić funkcję - rozsmarowywanie masła - trochę łatwiejszą. Stąd tyle wzorów i rodzajów na obecnym rynku.

Noże do masła dzielą się na noże drewniane, noże metalowe oraz noże w połączeniu drewnianej rączki z metalowym ostrzem. Oczywiście występują też w wersji posrebrzanej i pozłacanej. Czym różnią się od noży do chleba? Noże do chleba mają ząbkowane krawędzie ułatwiające cięcie chleba, a nawet miękkie mięso. Problem polega na tym, że jeśli użyjesz go do rozłożenia masła, możesz skończyć, rozdzierając chleb. Trudno za to winić nóż, ponieważ to ma robić! Zamiast uprzykrzać sobie życie, warto kupić odpowiedni sztuciec do tej czynności. Jeśli zainwestujemy w niego, z pewnością będzie nam służył przez długi czas.

Pojedyncze noże do masła są standardowym elementem większości kolekcji sztućców. Noże do masła powinny znajdować się na każdym stole. Typowy nóż z kolekcji sztućców mierzy około 12 do 18 centymetrów długości i jest nieco mniejszy niż nóż do posiłku. Ma okrągłą końcówkę, dzięki czemu nie rozrywa chleba, gdy rozsmarowuje się masło. Jeśli szukasz noży do masła, u nas znajdziesz wiele różnych wzorów i stylów. Ich ceny są konkurencyjne, a jakość wykonania bardzo wysoka.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...