Wczytuję dane...

FUNKTION Denmark

Funktion Denmark to duńska marka, w której ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty kuchenne o szerokiej gamie zastosowań. Cechą rozpoznawczą marki jest bardzo dobra jakość oferowana w przystępnej cenie. Ideą przyświecającą marce Funktion jest tworzenie produktów codziennego użytku, które są nie tylko trwałe, ale przy tym cieszą oko, świetnie wyglądając w każdej kuchni. Gwarancją tego drugiego, jest legendarny już minimalistyczny skandynawski design, od lat ceniony przez klientów na całym świecie. Dzięki temu produkty do gotowania, pieczenia czy przechowywania, w każdej kuchni będą się świetnie prezentowały. Koniec z chowaniem ich po szafkach i szufladach. Teraz możesz z dumą prezentować je na wierzchu.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Całą gamę produktów kuchennych Funktion, zaczynając od najmniejszych drobiazgów znacznie ułatwiających codzienną pracę. Do tej grupy należą m.in smukłe młynki do pieprzu oraz soli, stalowe kamienie chłodzące do drinków czy eleganckie stojaki na noże, czy ręczniki papierowe. Wszystko dopasowane do siebie pod względem kolorów. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie będą ze sobą współgrały.

Czytaj więcej...

Żeliwne naczynia zyskują znów coraz większą popularność i nie ma się co temu dziwić. Ich trwałość jest ich główną cechą charakterystyczną. Emaliowane żeliwo świetnie kumuluje temperaturę i rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. To nie tylko lepsze efekty, ale również oszczędność energii elektrycznej! Co więcej, takie naczynia mogą być wykorzystywane na płytach indukcyjnych.

W ofercie nie brakuje również zaskakujących produktów. Stalowy wyciskacz do ciastek, nie tylko ułatwi rodzinne pieczenie, ale też świetnie wygląda! Koniec z brudnymi i niewygodnymi rękawami do wyciskania masy na ciasto. Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie? Czarna chłodziarka do wina na 8 butelek Nordic Sense pozwala utrzymywać temperaturę w zakresie od 8 do 18 stopni, dzięki czemu Twoje wina zawsze będą czekały w gotowości do zaserwowania. Co więcej, poza tym, że świetnie sprawdzi się u każdego amatora dobrego wina, to jeszcze dodaje pomieszczeniu szyku. Eleganckie czajniki elektryczne oraz te tradycyjne również nie tylko świetnie wyglądają, ale wykonane są w przemyślany sposób, aby umilić każdą chwilę spędzoną w kuchni, a przy tym spełniać normy bezpieczeństwa.

Jak widzisz, oferta marki Funktion, to gama produktów nie tylko trwałych, przemyślanych, ale również innowacyjnych i cieszących oko. Całość oferty można podsumować tym, że marka oferuje skandynawski design w przystępnej cenie.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...