Wczytuję dane...

Minutniki Kuchenne

Minutnik jest niewątpliwie bardzo przydatnym elementem kuchennego wyposażenia. Od precyzyjnego odmierzania czasu często zależy, czy potrawa się uda! My wychodzimy z założenia, że praktyczność powinna iść w parze ze stylem, dlatego też w naszym asortymencie znajdą Państwo minutniki, które będą stanowić również bardzo atrakcyjny detal dekoracyjny w kuchni. Postaraliśmy się o dużą różnorodność designów, z których wiele jest naprawdę zaskakujących!

Znajdą u nas Państwo minutniki przeznaczone do bardzo różnych zastosowań – gotowania jajek, przygotowywania herbaty lub pieczenia i gotowania w piekarniku. Wszystko, by mogli Państwo w swojej kuchni przygotować potrawy i napoje dokładnie według swoich życzeń! Znajdą wśród nich Państwo modele zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Wiele z nich posiada atrakcyjne ułatwienia, takie jak na przykład pasek pozwalający na zawieszenie w wygodnym miejscu w kuchni albo ergonomiczny uchwyt czy magnetyczna podstawa, którą można umieścić na każdej powierzchni. Czynią one przygotowywanie posiłków o wiele wygodniejszym!

W tym dziale mogą Państwo znaleźć produkty bardzo interesujące pod względem wizualnym. Przykładem mogą być chociażby minutniki w formie bączka, kaczuszki, garnka czy wesołego kucharza. Dzięki takim projektom codzienne czynności mogą nabrać naprawdę niezwykłego uroku. Co więcej, wszystkie są naprawdę niezawodne i wytrzymałe. Pozostaje nam życzyć Państwu wielu przyjemnych kuchennych przygód z oferowanymi przez nas minutnikami! 

Specyfikacja minutników

Wśród najpopularniejszych minutników na niniejszej stronie można znaleźć urządzenia w formie stożka, niewielkiej bryły, dysku, a nawet klepsydry. Każde z nich jest doskonale dopasowane do codziennych obowiązków i czynności związanych z przygotowaniem posiłków. Kształt piramidki zakończony jest niewielkim pokrętłem, umożliwiającym uruchomienie mechanizmu odliczającego czas, z kolei pozostałe narzędzia można włączyć wykonując ruch wokół ich osi. W ofercie sklepu znajduje się również szereg urządzeń elektronicznych, wyraźnie odbiegających swoją konstrukcją od analogowych form minutników. Niemniej jednak każdy z nich powstał w myśl zastosowania niekonwencjonalnej i minimalistycznej formy, zwiększającej ich funkcjonalność. Niektóre z nich są także wyposażone w dodatkowy uchwyt lub zawieszkę. Przy zakupie niniejszych produktów należałoby zwrócić uwagę na kolorystykę, ponieważ dostępne są minutniki w barwach: czarnej, piaskowej, jasnoszarej, niebieskiej, żółtej, czerwonej, różowej i wielu innych.

Bez względu na ich budowę, każdy z nich został skonstruowany z wysokiej jakości materiałów takich jak tworzywo sztuczne oraz stal. Solidna konstrukcja chroni urządzenia przed zniszczeniem mechanizmu odliczającego, a także sprawia, że minutnik będzie działał przez długi czas.

Przyrządy umożliwiają ustawienie alarmu w przedziale czasowym od jednej do sześćdziesięciu minut, w zależności od własnych preferencji. Mechanizm odliczający jest niezwykle dokładny i pozwoli Ci odpowiednio przygotować Twoje potrawy.
Oprócz minutników w naszym asortymencie dostępne są praktyczne wskaźniki do gotowania jajek. Wystarczy włożyć go razem z jajkami do zimnej wody i rozpocząć cały proces. W miarę wzrostu temperatury wskaźnik będzie zmieniał swój domyślny kolor, informując tym samym o stopniu ugotowania jajka. Po włożeniu go na 10 minut do lodówki, można go ponownie użyć.

Ceny zaprezentowanych produktów zazwyczaj są uzależnione od kształtu oraz materiału wykonania tych urządzeń, zatem w ofercie naszego sklepu znajdziesz propozycje w niewielkiej cenie, a także ekskluzywne produkty.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...