Wczytuję dane...

Trzepaczki - Ubijaczki

Kuchnia jako miejsce, w którym wielu kucharzy może wykazać swoją kreatywność ma swój charakterystyczny klimat. Wielu miłośników pieczenia i gotowania uwielbia czas spędzać na wykonywanie pieczeni czy różnych potraw.

Warto zadbać o to aby nasza kuchnia była miejscem zadbanym i przyjemnym. Do wykonywania potraw korzystamy z wielu rożnych przyrządów. Dobrze aby nasze zaopatrzenie była zawsze kompletne, a posiadany sprzęt kuchenny wysokiej jakości co może mieć wpływ na jakość wykonania naszych potraw.

Chcielibyśmy przedstawić propozycję dla wszystkich miłośników pieczenia. W naszej ofercie mamy przyjemność zaprezentować wysokiej jakości wykonania trzepaczki i ubijaczki kuchenne.

Kilner ręczny ubijak do masła 

Słoik do ubijania masła, świetne urządzenie, które pozwoli nam przygotować świetnej jakości masło z 300 ml śmietany. Sprzęt bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Czyszczenie i mycie nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. A wykonane jest z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu komfort przygotowania ubicia masła ułatwi nam jego wykonanie.

Trzepaczka z krawędzią czyszczącą JOSEPH JOSEPH WHISKLE 

Wyposażona jest w silikonową, elastyczną krawędź do czyszczenia miski. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu, łatwiej i sprawnie będziemy mogli ubić na przykład pianę z jajek. Polerowana stal nierdzewna, z ergonomicznym uchwytem przy czym przygotowywanie posiłku stanie się bardziej przyjemne. Produkt wytrzymały, może nam służyć wiele lat. Warto pamiętać, że używając trzepaczki nie powinniśmy ubijać w naczyniach delikatnego materiału na przykład teflonu. W ten sposób możemy zarysować powierzchnię. Dobrze używać do tego plastikowych bądź szklanych misek lub naczyń z materiału nie narażonego na zarysowania.

Trzepaczka JOSEPH JOSEPH TWIST 

Dostępna w wersji multikolor i w kolorze zielonym - Trzepaczka zmieniająca swój kształt po przekręceniu końcówki, dzięki temu można sobie dopasować formę do naszych potrzeb. Idealnie nadaje się do sosów, ubijania jajek czy śmietany. Stalowe druciki pokryte silikonową osłonką. Trzepaczkę JOSEPH TWIST możemy używać do delikatnych naczyń. Dzięki silikonowej powłoce nie zarysujemy powierzchni naczyń.

Produkty wykonane przez firmę Joseph Joseph są bardzo starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...