Wczytuję dane...

Miarki

Żaden przepis nie może być zrealizowany bez miarek kuchennych! Te kluczowe w odmierzaniu ilości narzędzia oddają nam swoje nieocenione usługi od dziesiątek lat. Sklep Desing For Home z radością prezentuje więc swoją ofertę miarek kuchennych. Nasze miarki kuchenne pochodzą wyłącznie od producentów najwyższej klasy, są więc całkowicie bezpieczne dla zdrowia i smaku naszych potraw. Takich samych urządzeń używają włoscy i niemieccy mistrzowie kuchni - jest to więc najlepsza rekomendacja!

Włoska marka Alessi to jedna z najbardziej znanych nazw w świecie kuchni. Produkując od lat wyłącznie akcesoria najwyższej klasy, Alessi wciąż udowadnia swoją niezaprzeczalną renomę. Przykładem są chociażby miarki kuchenne. TOWER to niezwykle gustowny i piękny zestaw miarek wychodzących spod szyldu Alessi. Mają one kształt odważników, co oprócz wymiaru estetycznego ma też niezaprzeczalne zalety natury praktycznej - miarki można bowiem chować jedną w drugą, co oszczędza miejsce na naszej szafce kuchennej, a jednocześnie tworzy unikalną figurę. 

FULLA, produkowana przez Skagerak Denmark to skandynawskie piękno prosto z Danii! Drewniane łyżeczki służące jako miarki doskonale wpasują się w styl każdej kuchni. Co bowiem jest bardziej ponadczasowe od drewna? Miarki mają dwa rozmiary: 5ml i 15ml.

Założona w 1853 roku firma WMF Germany to przedsiębiorstwo - legenda. Jej Gourmet jest szklanym dzbankiem z miarką i z praktycznym dzióbkiem. Litry, mililitry, gramy, kubki - odmierzać możemy według dogodnej dla nas miary, co tylko potwierdza uniwersalność tego żaroodpornego dzbanka. Elegancja i precyzja wykonania to cechy nierozłącznie kojarzące się z WMF. Trudno się temu dziwić, patrząc na kunszt wykonania dzbanka Gourmet.

Sklep Desing For Home posiada także miarki do makaronu! Kuchenne piękno wyrażone w miarce VOILE nie ma sobie równych. Odmierzając jedną, dwie lub pięć porcji makaronu nie tylko ułatwimy sobie przygotowanie spaghetti, lecz także wyrazimy swoje przywiązanie do piękna i doskonałości. Jeżeli zależy nam na większej ilości miarek, polecamy produkt Küchenprofi, posiadający ich aż cztery.

Przygotowujemy kawę, lecz prowizoryczne, ręczne odmierzanie stanowi dla nas problem? Rozwiązaniem jest miarka do kawy Nuova, umożliwiająca precyzyjne odmierzenie pożądanej porcji kawy bądź herbaty. Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej stanowi zarówno praktyczny, jak i piękny dodatek do każdej kuchni.

Polecamy sprawdzenie wszystkich dostępnych rodzajów miarek. Ich szeroki wybór sprawi, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...