Wczytuję dane...

Kieliszki do Wódki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz klub nocny, placówkę gastronomiczną - kieliszki do wódki przydadzą się zawsze. Wiele z tych przedmiotów można myć w zmywarce, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia po intensywnej zmianie. Co najlepsze, kieliszki do wódki są sprzedawane po przystępnych cenach, które pozwalają na zakup wszystkiego, czego potrzebujesz, bez przekraczania budżetu. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kieliszki do wódki, to u nas masz duży wybór.

Jeśli szukasz nowych naczyń szklanych do swojej restauracji lub domu, zakup kieliszków to dobry wybór. Większość tych produktów jest wykonana z przezroczystego szkła, dzięki czemu Klienci mogą dokładnie zobaczyć, co piją. Oferujemy również kieliszki bezbarwne w różnych kształtach i rozmiarach, co oznacza, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem odpowiednich dla siebie.

Kieliszki do wódki są przeznaczone do przechowywania płynów w wymiarach od 25 do 50 ml. Mogą być również używane jako miarka przy robieniu koktajli. Szkło typu shot jest zwykle używane do serwowania mocnych alkoholi i likierów w odpowiednich ilościach, a nawet do serwowania małych koktajli.

Pomimo niewielkich rozmiarów, kieliszki często mają grubą podstawę, która jest idealna dla osób, które dość mocno odkładają je na blat.

Oferujemy kieliszki w kilku atrakcyjnych odcieniach, które pozwalają dopasować kolorystykę baru lub wydarzenia. Dodatkowo możesz wybierać spośród kieliszków do wódki w kilku kształtach, w zależności od Twoich unikalnych potrzeb. Niektóre z tych produktów mają nawet linie do nalewania, które ułatwiają barmanom określenie ilości serwowanego alkoholu.

Kieliszki do wódki to obowiązkowy element także każdego domowego baru. Są one przydatne do serwowania, mierzenia, a nawet serwowania dań wielkości przystawek, takich jak zupa lub mini desery. Tradycyjny kieliszek do wódki to tylko jeden z wielu stylów i wzorów, które składają się na bardziej złożone i szalone. Wiele osób zaczęło kolekcjonować kieliszki w różnych kształtach i rozmiarach, od wysokich do bardzo małych.

Nasze kieliszki są produkowane przez najlepszych dostawców w branży, zapewniając jakość, która wytrzyma częste użytkowanie. Dzięki dużej ilości stylowych opcji masz gwarancję znalezienia odpowiedniego kieliszka koktajlowego dla każdego napoju, jakiego pragną Twoi klienci. W przypadku innych potrzeb sprawdź nasze szklanki do piwa i kieliszki do wina.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...