Wczytuję dane...

Lyngby Glass Krystal

Lyngby Glass to firma, której założycielem był duński producent lodów - Holger Japsen. Za rok rozpoczęcia działalności uważa się rok 1940. Choć jej początki były niezwykle skromne, z upływem lat firma stała się jedną z wiodących hut szła w Danii. W ten sposób po pewnym czasie Lyngby Glass stał się znanym i cenionym producentem oraz liderem na rynku i w branży nie tylko w Danii, ale i w innych krajach. Do dzisiaj w wielu naszych domach znaleźć można wszelkiego rodzaju szklane przedmioty, które zostały wyprodukowane właśnie przez tę firmę. Do dzisiaj też wiele osób chętnie kupuje tej wysokiej jakości przedmioty. Największą wartością tego producenta jest kwestia stałego podążania za modą i zmieniającymi się trendami. Wszystkie produkty marki, również wysokiej klasy kieliszki kryształowe, powstają w całkowicie sterylnym i przyjaznym środowisku. To dzięki temu Lyngby Glass od lat dostarcza użytkownikom mnóstwo niezwykle szlachetnych rozwiązań, które zachwycają pod względem wizualnym i użytkowym.

Czytaj więcej...

Lyngby Glass - bogata oferta produktowa

Oferta produktowa Lyngby Glass jest szeroko rozbudowana. Dzięki temu z pomocą marki możesz nabyć niezbędne w domu szklane przedmioty, w jednym, spójnym stylu. W naszym sklepie znajdziesz szklanki do wody, również grawerowane, szklanki do piwa, kufle do piwa, szklanki do whisky, szklanki long drink, kieliszki koktajlowe, kieliszki do aperola, do szampana, do czerwonego wina, do białego wina, do piwa, do koniaku oraz do wódki, szklanki do latte, szklanki do rumu, a także szklane słomki, karafki i niewielkie miski oraz talerze. Lyngby Glass produkuje także wysokiej jakości większe przedmioty szklane, jak na przykład misy do lemoniady czy też wazony do kwiatów. Lyngby Glass posiada w swojej ofercie kilka ciekawych kolekcji, jak na przykład Krystal, Melodia czy Timeless. Kolekcja Longby Krystal to wszelkiego rodzaju wyroby, które cechują się kryształowym uszlachetnieniem. W naszej ofercie znaleźć można różne zestawy, które składają się ze szklanek i wysokiej jakości karafek lub dzbanków.

Lyngby Glass - proces wytwarzania

Wszystkie produkty sygnowane logiem marki Lyngby Glass, również produkty z kolekcji Krystal są wykonywane z niezwykłą starannością oraz z dbałością o każdy szczegół i detal. Bezołowiowa masa szklana jest obrabiana maszynowo, dzięki czemu kieliszki kryształowe i inne szklane produkty są niezwykle czyste, szlachetne i wytrzymałe. Dzięki temu szkło nie wydziela też żadnych szkodliwych substancji. Kupując więc produkty Lyngby Glass, masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość w połączeniu z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...