Wczytuję dane...

Rękawice Kuchenne

W kuchni wykonuje się na co dzień wiele różnorodnych czynności, np. po to, aby przygotować swoje ulubiony potrawy albo ugościć zaproszonych przez siebie gości. Z racji tego, osoby przebywające w kuchni potrzebują różnych akcesoriów, aby pracowało im się łatwiej oraz wygodniej. Polecane są m.in. rękawice kuchenne, dzięki którym zapobiegnie się oparzeniom i podrażnieniom skóry. Wiadomo, że praca w kuchni wiąże się z przebywaniem w wysokiej temperaturze, wokół człowieka jest pełno ciepłych garnków, a podniesienie ich gołymi rękoma grozi poważnymi poparzeniami. W związku z tym warto zainwestować w solidne łapki kuchenne, dzięki którym będzie można bezproblemowo podnieść patelnię, przenieść garnek z zupą, itd. Akcesoria zaprojektowane są w prostym stylu, pasują do wnętrz skandynawskich, za to doskonale spiszą się w każdej kuchni.

Czytaj więcej ...


Duża odporność na wysokie temperatury


Uchwyt do gorących naczyń okaże się bardzo odporny na wysokie temperatury. Takie akcesoria przydadzą się zarówno amatorom gotowania, ale też profesjonalistom, którzy na co dzień pracują w najlepszych restauracjach w mieście. W każdym miejscu narażonym jest się na różnego rodzaju poparzenia, więc warto się przed nimi jakoś chronić, a rękawice kuchenne będą odpowiednim wyborem. Rękawice posiadają bardzo uniwersalne rozmiary, dlatego będą pasować zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Każda osoba będzie mogła od tej pory przygotować swoje ukochane dania, które najbardziej im smakują. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy organizuje się we własnym domu małą imprezę rodzinną lub też przyjęcie urodzinowe dla własnego dziecka. 


Nowoczesne i trwałe materiały


Łapki kuchenne wykonane są z nowoczesnych oraz bardzo trwałych materiałów, więc z całą pewnością warto w nie zainwestować i mieć pewność, że będą służyć osobom pracującym w kuchni przez wiele lat. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak to, że łapki posiadają nowoczesny design i będą pasować do wielu różnych stylów. Uchwyt do gorących naczyń może być swobodnie wrzucony do pralki i wyprany w temperaturze 60 stopni, dzięki temu z akcesoriami nie stanie się nic złego. Wszystkie dostępne rękawice oraz łapki mają specjalne uchwyty, dzięki którym można je zawiesić na kołku, tak aby nie zagubiły się w kuchni. W ten sposób będzie można z nich zawsze bezpiecznie korzystać i sięgnąć po nie wtedy, gdy będą potrzebne w trakcie gotowania. To bardzo duże zabezpieczenie dla miłośników gotowania, którzy często gotują kilka potraw naraz i muszą zadbać o swoje zdrowie oraz komfort. 

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...