Wczytuję dane...

Szafki i Wieszaki na Klucze

Przedpokój, kojarzy się z częścią domu, wyposażoną jedynie w praktyczne dodatki. Oprócz swojej praktycznej funkcji, szafki i wieszaki na klucze mogą również wyróżniać się pod kątem designu i estetyki. 


Design klasyczny lub nowoczesny 

Wyposażenie przedpokoju jest zazwyczaj utrzymane w stylu klasycznym bądź nowoczesnym. Taka stylistyka, dobrze komponuje się z każdym wnętrzem. Takie dodatki, mogą jednak zachwycać designem, innowacyjnością i elegancją.
Wbrew pozorom, przedpokój jest przecież ważną częścią domowej przestrzeni. To pierwsze pomieszczenie, do jakiego trafiają goście i domownicy - a więc, pewnego rodzaju wizytówka. Przedpokój, powinien być utrzymany w czystości i porządku. Tradycyjne sposoby nie zawsze to umożliwiają. W naszej ofercie, posiadamy różne rozwiązania, upraszczające korzystanie z szafek i wieszaków na klucze.
Produkty te, pomimo prostoty i minimalizmu, przyciągają wzrok. Jakie innowacje, można zastosować w przedpokoju?


Innowacyjne rozwiązania

Prezentujemy Państwu najróżniejsze sprzęty, usprawniające zachowanie porządku w przedpokoju. Przykładem są magnetyczne tablice i szafki na klucze, wykonane najczęściej z użyciem stali nierdzewnej, powierzchni magnetycznej i szkła. Służą one do bezproblemowego przechowywania zarówno kluczy, jak też wizytówek i innych przedmiotów - w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie, ułatwia nie tylko przechowanie, ale również dostęp do tych przedmiotów. Długotrwałe poszukiwania kluczy to już przeszłość.
Bardzo funkcjonalnym i jednocześnie humorystycznym sposobem na przechowanie kluczy, jest zastosowanie wieszaków z dziurką na klucze.

Oferujemy również szeroką gamę szafek i wieszaków w stylu klasycznym. Świetnie sprawdzają się także wieszaki o odpowiednio wyprofilowanym kształcie, dostosowanym do przechowywania korespondencji. 


Stosując takie rozwiązania, zadbacie Państwo nie tylko o estetykę wnętrza, ale również wypracujecie świetny system przechowywania kluczy i innych przedmiotów.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...