Wczytuję dane...

Meble do przedpokoju

Meble do przedpokoju to murowany kandydat do miana najbardziej reprezentatywnych i potrzebnych wystrojowi wnętrza przedmiotów. Są one konieczne, gdyż to na nich będzie padał wzrok gości i osób nas odwiedzających. Design For Home to miejsce, gdzie znajdziesz meble nadające wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu. Zakupu możesz dokonać poprzez sklep internetowy, bądź odebrać towar osobiście - zapraszamy do punktu odbioru zamówień, znajdującego się w Poznaniu.

Drewno tekowe obrosło do miana legendy. Rozległe lasy monsunowe zlokalizowane w południowo - wschodniej Azji stanowią przyczółek dla tego niepowtarzalnego materiału, z którego stworzone są takie meble do przedpokoju, jak ławka ogrodowa Skagerak FACET. Za projekt tego małego dzieła sztuki odpowiada znany i rozpoznawalny projektant, Peter Karpf, zaś producentem jest firma Skagerak Denmark, duński zakład produkujący wyłącznie meble najwyższej jakości. Bezkompromisowo wysoki poziom wykonania jest odzwierciedleniem wyjątkowości właściciela, a więc Ciebie. Produkt dostępny jest na zamówienia, lecz szybki czas realizacji sprawia, że błyskawicznie postawisz ten niezwykły produkt w Twoim przedpokoju.

Meble do przedpokoju to nie tylko drewno. Stół prostokątny z kolekcji Skagerak OCEAN, projektu Hansa Thyge'a udowadnia, że nowoczesne materiały w naturalny sposób współgrają z każdym typem wystroju, zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Wysokość 73 centymetry sprawia, że używanie go do każdego zastosowania jest niezwykle łatwe i przyjemne. To właśnie cechy wyróżniające produkty firmy Skagerak Denmark - uniwersalność połączona z użytecznością. W dzisiejszych dynamicznych, błyskawicznie się zmieniających czasach są one nie do przecenienia. Stal nierdzewna oraz fibrobeton są wytrzymałe, a przy tym higieniczne i łatwe w czyszczeniu, bez wahania możemy posłużyć się nimi w zastępstwie drewna. Warto!

Fotel z kolekcji Skagerak COCO to pierwszy z szeregu świetnych foteli, których rozpiętość tonalna oraz stylowa może przyprawić o zawrót głowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! włókna poliestrowe SunLoom, z których wykonane są COCO to nowoczesny projekt, łatwy do utrzymania w czystości oraz solidny. Faktura włókna przypomina sznurek, obcowanie z COCO jest więc wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...