Wczytuję dane...

Dziadki do Orzechów

Dziadek do orzechów towarzyszy nam w kuchni od wielu generacji. Obecnie na rynku nie brakuje na rynku urządzeń tego typu, które łączą klasykę z oryginalnością. Nasi klienci mają okazję kupić u nas bowiem dziadki do orzechów o wręcz artystycznym wyrazie, które staną się bardzo wysmakowanym elementem dekoracyjnym w każdym pomieszczeniu kuchennym. Zachęcamy, by dokładnie się im przyjrzeć! Jest to oferta dla osób, które chcą udekorować kuchnię „z duszą”.

Jakie modele mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie? Bardzo ciekawą propozycją będą na przykład dziadki do orzechów Strongman z kolekcji Circus znanej marki Alessi. Zostały wyprodukowane w limitowanej ilości 999 sztuk i stylizowane są na cyrkowego siłacza z początku ubiegłego wieku. To projekt awangardowy, a zarazem nostalgicznie nawiązujący do przeszłości – coś dla osób, które szukają prawdziwie niezwykłych dekoracji do kuchni!

Na pewno też warto zwrócić uwagę na wyprodukowane przez markę PO: dziadki do orzechów w kształcie łódki czy modele NUT CRACKER szwedzkiej firmy Drosselmeyer (której nazwa wywodzi się zresztą od głównej postaci sztuki dla dzieci "Dziadek do Orzechów" E.T.A Hoffmana!), które wyposażone są w dźwignię pozwalającą na łatwe zgniatanie twardych orzechów. Te projekty pokazują, iż tak prosty i klasyczny przedmiot jak dziadek do orzechów może zaskakiwać oryginalną formą i rozwiązaniami.

Nie brakuje u nas również klasycznych modeli. Przykładem są modele KNACKI marki Cilio, które cechują się kształtem zapobiegającym rozsypywaniu się skorup i mogą służyć również jako otwieracze do butelek.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...