Wczytuję dane...

Kieliszki do Martini

Martini to nie od dziś jeden z najbardziej znanych i najpopularniejszych napojów alkoholowych. Wermut, tradycyjnie serwowany jako aperitif pobudzający trawienie, bardzo szybko zrobił karierę na całym świecie. Dziś nikt nie postrzega już tego odrobinę ciężkiego, ziołowego wina w kategorii napoju zdrowotnego. Martini to dziś przede wszystkim marka sama w sobie, charakterystyczne wino i baza wielu znanych i lubianych drinków. 

Czytaj więcej ...


Jak każdy rozpoznawalny i uznany alkohol, martini serwowane jest w specjalnych kieliszkach koktajlowych. Lampki do Martini mają zwykle kształt odwróconego trójkąta, opartego na długiej, wąskiej, szklanej nóżce. Tradycyjny drink na bazie Martini serwowany jest w takich właśnie kieliszkach, z dodatkiem kostek lodu, plastra cytryny czy znacznie częściej zielonej oliwki. 


Nasza oferta kieliszków do Martini z powodzeniem łączy klasykę z nowoczesnością. Pamiętając o tradycji, nasze kieliszki do Martini zaprojektowane są w nowoczesnym duchu, wykorzystując najnowsze trendy we wzornictwie. 


Oferta naszej firmy obejmuje lampki do Martini dwóch uznanych, europejskich marek: szwedzkiej Sagaform i duńskiej Holmegaard.
Kieliszki do Martini marki Sagaform to zdecydowany krok w stronę nowoczesności. Ta szwedzka firma, o ponad dwudziestoletniej tradycji stara się podążać za modą, tworząc jednak produkty wyróżniające się swoją oryginalnością. Tak więc lampki do Martini marki Sagaform dostępne w naszej ofercie rezygnują z tradycyjnego projektu kieliszka do wermutu. Klasyczny, trójkątny kształt lampki jest zmodyfikowany, przypomina on raczej równoramienny trapez. Również stopa kieliszków Sagaform jest innowacyjna. Nie jest ona tradycyjnie długa i wysmukła. Wręcz przeciwnie, teraz jest ona krótka, przysadzista, co bynajmniej nie odejmuje uroku całości lampki. Co więcej, nóżka kieliszka jest najczęściej kontrastowa, barwna, co także jest kolejnym rozwiązaniem zrywającym z tradycją.


Tymczasem projekty marki Holmegaard z tradycją nie zrywają. Kieliszki do Martini tej firmy to klasyczne lampki do wermutu, wyróżniające się swoją olśniewającą elegancją. Niewątpliwie styl i klasa, które odbijają się w każdym kieliszku Holmegaard, to źródło sukcesu tej marki. W końcu lampki do Martini Holmegaard już od XIX wieku zdobią stoły królewskich rodów, wyższych sfer i wykwintnych restauracji. 


Bez względu na rodzaj poszukiwanych i preferowanych przez naszych klientów kieliszków, zapewniamy, że każdy produkt dostępny w naszej ofercie jest produktem najwyższej jakości, wykonywanym ręcznie z dmuchanego szkła.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...