Wczytuję dane...

Kosze na Śmieci Łazienkowe

Kosze na śmieci umieszczane są w domu, jak i biurze czy miejscach publicznych. Stanowią uniwersalny przedmiot wykorzystywany zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach wewnętrznych. Jednym z takich pomieszczeń jest łazienka, gdzie szczególnie w domu chcemy mieć kosz pod ręką, by wyrzucić tam od razu puste opakowania czy też różne zużyte przedmioty codziennego użytku. Pozwala to zachować porządek oraz czystość, także w tym miejscu, gdzie jest ona szczególnie istotna.

Czytaj więcej

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne kosze otwarte, jak i te z zamykaną klapą, którą można wygodnie otworzyć z wykorzystaniem umieszczonej na dole stopki. Jest to popularne rozwiązanie, które umożliwia zapobieganie roznoszeniu się niekoniecznie przyjemnych zapachów po zużytych opakowaniach. Wpisując się w nowoczesne trendy kosze wykonywane są obecnie nie tylko funkcjonalnie, ale też minimalistycznie, by wpisywały się w ogólny wystrój łazienki i nie kolidowały z żadnym innym elementem wystroju. Dlatego też kosze łazienkowe są często dobrane rozmiarami i kształtem tak, by można je było umieścić w kanciastym miejscu, gdzie nie zawadzają w kontekście poruszania się, lecz zawsze są dostępne w zasięgu rąk. Kosze łazienkowe są też często mniejsze niż tradycyjne, dzięki czemu łatwiej je przenosić i opróżniać. 

Z uwagi na częste wykorzystywanie kosze wykonywane są z trwałych materiałów, a przy okazji takich, które są łatwe do czyszczenia. Dużą popularnością cieszą się na przykład kosze metalowe, których połysk świetnie odnajduje się często w łazienkach z jasnymi kolorami i wygląda bardzo nowocześnie. Dostępne u nas kosze występują zarówno w stonowanych czarno-biało-szarych barwach, jak i w bardziej jaskrawych kolorach, tak by dopasować je odpowiednio do kolorystyki innych elementów wyposażenia.

Dla osób zwracających szczególną uwagę na kwestie ekologii lub lubiące po prostu całkowity porządek, dostępne są także specjalne kosze z możliwością segregowania odpadów. Posiadają one dwa pojemniki, tak by do jednego wrzucać odpadki przeznaczone do recyklingu, a w drugim umieszczać na przykład zużytą nić dentystyczną czy waciki.

Wśród naszego asortymentu znajdują się różnego rodzaju kosze, które można dopasować do każdego układu i stylu łazienki. Wykonane są z trwałych materiałów, zatem mogą być długo wykorzystywane i są przy tym łatwe w czyszczeniu. W obrębie tej kategorii naszego sklepu znajdują się także worki do koszy łazienkowych, dostępne w różnych rozmiarach, odpowiednich dla poszczególnych koszy.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...