Wczytuję dane...

Wagi Łazienkowe

Jesteś osobą, która lubi wiedzieć, co dzieje się w jej organizmie? A może jesteś sportowcem? Lubisz ćwiczyć albo po prostu się odchudzasz lub chcesz przybrać na wadze? Zdajesz sobie sprawę, że musisz kontrolować ciężar swojego ciała, a żeby to zrobić potrzebujesz dobrej wagi łazienkowej. Dzięki temu urządzeniu od razu będziesz w stanie zareagować na zmiany ciężaru swojego ciała i dowiesz się, czy Twoja dieta działa i jak działa.

Ta kategoria oferuje szeroki wachlarz wag łazienkowych, które dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi odnajdą się perfekcyjnie w każdej łazience. Odpowiednio dobrane urządzenie może być gustownym elementem wystroju, który spodoba się niejednemu gościowi. Korzystając z niektórych wag łazienkowych, za pomocą dodatkowych funkcji można dowiedzieć się, ile ma się wody w organizmie oraz jaki jest poziom tłuszczu. Niektóre modele przeliczają wskaźnik BMI (BMI – ang. body mass index – wskaźnik masy ciała), który pozwala na ocenę, czy nasza waga jest w normie bądź jest zaburzona.

Starając się zachować elegancki wystrój łazienki koniecznym jest dobranie wszystkich jej elementów tak, aby pasowały do siebie wzajemnie. Dzięki tej kategorii na pewno znajdziesz idealną wagę dla siebie. Wagi elektroniczne cechują się niezwykłą dokładnością pomiaru, gdzie granica błędu wynosi czasami nawet jeden gram! W słabszych modelach wynosi 100g, co i tak sprawia, że wagi mechaniczne odchodzą w zapomnienie, ponieważ ich granica błędu jest dużo większa. Znajdziesz tutaj wagi łazienkowe z tworzywa sztucznego, ze szkła, ze stali itd. Po prostu odpowiedz na pytanie – czego potrzebujesz? Odcieni ciemniejszych, czy jaśniejszych, a może w grę wchodzi tylko metal? Wszystko zależy od Ciebie.

Warto tutaj wspomnieć o niezwykle ciekawej wadze łazienkowej. Brabantia to marka, która stworzyła produkt wielce wszechstronny. Za pomocą tej wagi można z łatwością obliczyć swój wskaźnik BMI, skontrolować ilość wody i tłuszczu w organizmie. Antypoślizgowe nóżki ułatwiają użytkowanie, a uniwersalny design pozwala na dopasowanie urządzenia do większości łazienek.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...