Wczytuję dane...

KUCHNIA

Kuchnia jest sercem całego domu. Spędzamy w niej wiele godzin, jest miejscem w którym powinno się znaleźć miejsce na zarówno duże, jak i mniejsze, istotne do gotowania sprzęty. Aby gotować z pasją, kuchnia musi być odzwierciedleniem Ciebie. Kuchnia powinna być praktyczna, wszystko powinno znajdować się pod ręką, w znajomym miejscu, by nie tracić czasu na szukanie sprzętu. Bardzo więc przydatne w takiej sytuacji będą różnego rodzaju szafki, pojemniki, w których możemy posegregować składniki typu : mąka, cukier, sól, pieprz. Warto posegregować przyprawy, ponieważ znajdują się one w każdym domu i zawsze jest ich nadmiar. Aby gotowanie było przyjemne i nie sprawiało problemów ułóż składniki jednego sortu przy sobie, tak będzie łatwiej je znaleźć.

Serwowanie posiłków

Niewątpliwie każdemu się zdarza zaprosić gości. Oprócz przygotowania wyśmienitego jedzenia, wszyscy chcą, by atrakcyjnie wyglądało. Do tego przydadzą się wszelkiego rodzaju misy i patery wszelkiej wielkości. Do samego zaserwowania i oszczędzenia czasu i oparzeń przy podawaniu posiłku przyda się taca.

Rękawice i fartuszek

Mówiąc o poparzeniach, warto ich unikać. Aby zabezpieczyć się przed nimi warto zaopatrzyć się w rękawice, które ochronią twoje dłonie przed wysoką temperaturą rozgrzanego jedzenia. Fartuszek natomiast pomoże uniknąć Ci brudzenia ubrań. Niektóre plamy wytworzone przy gotowaniu naprawdę ciężko sprać, a tłuszczu, który podczas smażenia pobrudził Ci ubranie już się nie pozbędziesz, warto więc zaopatrzyć się w fartuch, który ochroni twoje ulubione ciuchy.

Szklanki kubki, czy kieliszki

W każdym domu nie może zabraknąć szklanki, kubka, czy kieliszków. Picie wody, czy soku bez szklanki byłoby naprawdę niewygodne, a co ważniejsze niehigieniczne. Jak wypić herbatę bez kubka posiadającego uszko, umożliwiające nam trzymanie go, gdy nasza herbatka jest jeszcze ciepła? Na specjalnej okazji nie obejdzie się bez kieliszka do którego wlejesz szampana i wzniesiesz toast. Najlepiej jeśli rozdzielisz szklanki, kubki i kieliszki do innych szafek, dzięki temu wszystko będzie wyglądać estetyczniej i będą łatwiejsze do znalezienia.

Pojemniki na składniki

Jak wyżej zostało wspomniane posegregowanie składników zdecydowanie ułatwi pracę w kuchni. Warto zaopatrzyć się chlebak, czy maselniczkę. Dzięki takim produktom kuchnia będzie wyglądała schludnie, a produkty będą bezpieczniejsze. Zdarzyło Ci się pomylić sól z pieprzem? W twojej kuchni nie będzie to możliwe! Wystarczy, że pojemniki będą się od siebie różnić lub po prostu będą podpisane. Takie i inne pojemniki sprawią, że z przyjemnością będziesz sięgać po potrzebne składniki.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...