Wczytuję dane...

Akcesoria Kuchene

Sklep Design For Home to jedyne miejsce, w którym znajdziesz absolutnie wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne! To niesamowite, jak niewiele trzeba, by nadać naszej kuchni drugie życie. Nasz sklep bardzo dokładnie przeprowadza proces selekcji producentów - to właśnie dzięki temu zabiegowi masz absolutną pewność, że zamówiony przedmiot spełnia wszelkie wymagania, zarówno jakościowe jak i zdrowotne. Sklep Design For Home stawia Twoje zadowolenie na pierwszym miejscu - dla nas najważniejsi jesteście Wy! Oto wybór najciekawszych elementów naszej oferty akcesoriów:

Durszlaki - któż z nas potrafi sobie wyobrazić dobrze przyrządzony makaron bez tego narzędzia? Znakomity, rewelacyjny i renomowany producent - Alessi ze słonecznej Italii, prezentuje durszlak MAX LE CHINOIS. O urodzie tego przedmiotu można napisać niejeden wiersz - jest on doprawdy niezwykle nowoczesny, a jednocześnie pasuje świetnie do każdego rodzaju kuchni - zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej. Durszlak może posłużyć także jako naczynie, ponieważ posiada plastikową wkładkę. Stylowe nóżki poprawiają stabilność, a duża pojemność umożliwia ugotowanie obiadu dla większej grupy osób. Alessi pojawia się w naszym sklepie często - mamy zaufanie do tej włoskiej marki, czego przejawem jest kolejna propozycja z kategorii durszlaków - model MAMI. Nieco mniejszy, lecz z taką samą ilością uroku i designerskiego charakteru. Grube, aluminiowe dno, a także pełna kompatybilność z piekarnikami i kuchenkami indukcyjnymi stawia użyteczność tego urządzenia na niezwykle wysokim poziomie. Polecamy! Posiadamy także durszlaki innych producentów, takich jak A di Alessi - ich produkty robią niesamowite wrażenie, są przy tym niesamowicie praktyczne i solidnie wykonane - zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą durszlaków.

Zachęcamy także do wypróbowania akcesoriów kuchennych na relingu ściennym. W ofercie mamy zestawy wielu producentów - zarówno niemieckich, jak i włoskich - więc każdy z nas znajdzie coś idealnie skrojonego pod swój gust! Zestawy składają się zazwyczaj z łopatek do obracania, łyżek wazowych, chochel, łyżek do mieszania, łyżek cedzakowych oraz widelców do mięs - każdy zestaw jest wyjątkowy, więc zachęcamy do wyboru tego najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

Także inne akcesoria są wyjątkowe i niezwykle praktyczne. Podstawki pod garnki to absolutny mus w każdej kuchni, więc mamy je w kilku całkowicie odmiennych stylizacjach. Kosz na przyprawy? Czemu nie, w końcu gdzie najlepiej czują się pieprz i zioła, jak nie w eleganckim koszyczku! Polecamy także trzepaczki, tłuczki, szczypce oraz wiele innych akcesoriów- wszystko to wyłącznie w Design For Home!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...