Wczytuję dane...

Akcesoria Łazienkowe

W tej kategorii produktowej prezentujemy wszystko to, co może się okazać przydatne w łazience. Są to różnego rodzaju akcesoria, które służą do przechowywania kosmetyków oraz środków czystości, ale i które okażą się niezastąpione w momencie, kiedy będziemy chcieli wnętrze udekorować i dodać mu charakteru. Niezależnie od wielkości naszej łazienki oraz tego, w jakim stylu jest ona utrzymana, zawsze można znaleźć takie akcesoria, które będą pasowały do wnętrza zarówno pod względem wielkości jak i swojego stylu. To także przydatne gadżety w postaci nawilżaczy powietrza, uchwytów na telefon czy też ściągaczek do szyb, dzięki którym łazienka może stać się komfortowym i nowoczesnym miejscem. Jednym słowem- to szereg produktów, których nie może zabraknąć w żadnej dobrze wyposażonej łazience. 

Czytaj więcej

Przechowywanie kosmetyków

To, co stanowi obowiązkowe wyposażenie łazienki to akcesoria, które pozwolą nam na wygodne przechowywanie kosmetyków, których zawsze przynajmniej kilka posiadamy w łazience. Dozowniki, tacki i podstawki sprawdzą się do przechowywania mydła bezpośrednio obok umywalki, różne kubki i pojemniki to akcesoria, w których zmieścimy szczoteczki do zębów, przyda się też szczotka toaletowa, a wszystko to można skompletować w ramach pojedynczych gadżetach lub zakupić w ramach jednego zestawu łazienkowego. Z pewnością przydadzą się nam też rozmaite rodzaje ręczników, a także uchwyty, na których można będzie zawiesić poszczególne akcesoria.

W łazience nie może też zabraknąć miejsca na wygodny i duży kosz na pranie, a także powinien się tutaj znaleźć niewielki kosz na śmieci. Kosmetyki można natomiast przechowywać w pojemnikach i kuferkach różnej wielkości, które mogą być plastikowe lub też plecione z naturalnych tworzyw. Dzięki tak ogromnej różnorodności pojemników o różnej pojemności można dopasować ich wielkość do tego, jaką ilością wolnej przestrzeni dysponujemy w łazience i ile kosmetyków posiadamy. Zawsze warto zorganizować całość tak, aby mieć do kosmetyków łatwy dostęp. 

Co jeszcze powinno znaleźć się w łazience? 

Oprócz typowych przedmiotów użytkowych, środków czystości i kosmetyków, jeśli tylko mamy na to miejsce- możemy tutaj umieścić rozmaite dekoracje. Na zaprezentowanych tacach dekoracyjnych można ustawić kosmetyki, różnego rodzaju olejki i preparaty. Jednakże, równie dobrze mogą się tutaj prezentować świece zapachowe lub też kuferek na biżuterię, albo wazon z kwiatami. Na dekoracyjną tacę możemy także odkładać zdejmowaną przez nas biżuterię czy też zegarki. Dzięki takim dekoracjom w naszej łazience będzie można stworzyć miłą i przytulną atmosferę. 

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...