Wczytuję dane...

Kinkiety Ścienne

W dzisiejszych czasach wielu ludzi podczas budowy domu, czy też remontu staje przed ogromnym wyzwaniem. Jest nim odpowiedni dobór oświetlenia. Każdy z nas ma swoją wizję, chce wykorzystać przestrzeń w jak najlepszy możliwy sposób. W tym momencie stajemy przed poważną decyzją, jaki rodzaj oświetlenia wykorzystać? Od niego przecież w dużej mierze zależy nasze samopoczucie!

Przebywając w swoich czterech ścianach, musimy czuć się dobrze. Gdy wracamy do domu po ciężkim dniu pracy, chcemy usiąść w salonie, popijać kawę i być zrelaksowanym. Ciemnymi, zimowymi wieczorami, trzymając naszą ulubioną książkę w jednej ręce, kubek ciepłej herbaty w drugiej, chcemy czuć komfort i szczęście. Wszystko to nie jest możliwe bez odpowiednio dobranych akcesoriów oświetleniowych. Dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz opraw oświetleniowych znanych i renomowanych marek.

Najlepszym rozwiązaniem na prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia, jest rozpoczęcie planowania od wyboru kinkietów ściennych. To przede wszystkim one będą doświetlały nasze pomieszczenia podczas typowych wieczorów i nadawały im odpowiedni wyraz. Dobrze dobrane są kluczem do uzyskania wymarzonego efektu. Zróżnicowane style i formy kinkietów na ścianę pomagają nam przenieść się do wymarzonej epoki. Szeroki wybór kolorów pozwoli wtopić się w kolorystykę pomieszczenia lub całkiem przeciwnie - wnieść do niego nutę kontrastu. Na rynku istnieje masa różnorakich produktów wykonanych w każdym możliwym stylu, więc to tak naprawdę od nas zależy, jak odbierane będą nasze pomieszczenia. Jak wiadomo, najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu jest sypialnia, to tam regenerujemy nasz organizm. Ten z kolei do odpowiedniej regeneracji nie może być przemęczany zbyt ostrym lub zbyt słabym oświetleniem. Ważne jest również jego ukierunkowanie, dlatego nasze lampy ścienne do sypialni są projektowanie z jak największą dbałością o komfort oczu. Dzięki nim odpoczynek jest dużo efektywniejszy.

Musimy pamiętać, że równie ważnym elementem co dobór kinkietów jest odpowiedni dobór żarówek. Ciepłe barwy lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach nakierowanych na odpoczynek, natomiast zimne w miejscach, gdzie zależy nam na lepszej koncentracji, na przykład w pokoju służącym za pracownię. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne kinkiety na ścianę od stylowych modernistycznych po klasyczne industrialne z przeznaczeniem zarówno do pomieszczeń użytkowych, kuchni, salonów, jak i stonowane lampy do sypialni. Pozwolą one Państwu nadać pomieszczeniom odpowiedni charakter.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...