Wczytuję dane...

Garnki

Najciężej pracujące elementy wyposażenia kuchni. Od najmniejszych, poprzez średnie, aż po te duże. Uniwersalne i specjalizowane. Głębokie i płytkie. Wysokie i niskie. Równie popularne, jak nieodzowne, garnki i rondle. Użytkujemy je codziennie i do wszelkiej kuchennej aktywności. Komfort gotowania wymaga, aby posiadać ich stosowny asortyment, choć nigdy nie jest to zbiór zamknięty. Z racji powszechności ich używania, stawiamy im najwyższe wymagania co do jakości i funkcjonalności. Kupowane w pierwszej kolejności do nowego domu, nowej kuchni, również jako prezent. Prócz walorów użytkowych, potrafią być ozdobą nie tylko kuchni, ale i stołu. Właściwie wybrane, są z nami często przez całe lata. Garnków nigdy dość, są wizytówką kuchni, jak i kucharza.

W poniższym dziale prezentujemy przebogaty wybór wyselekcjonowanych modeli garnków. Najważniejszym kryterium doboru jest zachowanie wysokiej jakości, co przekłada się bezpośrednio na powodzenie kulinarnych poczynań w perspektywie wielu lat bezproblemowego użytkowania. Naczynia oferujemy w zestawach, jak i pojedynczo. W szerokiej palecie użytych materiałów i najpopularniejszych pojemnościach. Przedstawiamy również najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak pokrywki, podkładki oraz wkłady do gotowania na parze. Przekrój cenowy pozwoli skompletować odpowiedni koszyk zakupowy na każdą okazję.

Gdy w grę wchodzi przygotowanie mniejszych porcji jedzenia lub podgrzanie dań wcześniej przygotowanych, nieocenione usługi oddaje nam rondel. Na ogół niewielkie naczynie z wygodną rączką, szczególnie istotną przy obróbce potraw wymagających stałego i intensywnego mieszania. Tu również dokonaliśmy surowej selekcji. Obszerna gama rondli dostępna w naszym sklepie pozwoli zaspokoić wszelkie kulinarne fantazje w sposób bezpieczny i wygodny.

Na szczególną uwagę zasługują garnki żeliwne o legendarnych właściwościach kumulacji ciepła, co ma kapitalny wpływ na koszt i czas przygotowania posiłku. Ponadczasowa trwałość, tak doceniana przez pokolenia kucharzy profesjonalnych, jak i domowych, to kolejna cecha, która powinna zachęcić do przejrzenia naszej oferty. Garnek żeliwny, dostosowany wielkością do liczebności domowników jest wspaniałym rozwiązaniem w przypadku tak popularnych u osób pracujących dań jednogarnkowych. Funkcjonalność sprawia, że przygotowanie potraw jest czystą przyjemnością. Z powodzeniem zastępuje wiele innych naczyń używanych do gotowania, smażenia, duszenia aż po pieczenie czy zapiekanie. W wielu kuchniach to właśnie naczynia żeliwne nie bez powodu grają pierwsze skrzypce.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...