Wczytuję dane...

Naczynia Żeliwne

Naczynia żeliwne cieszą się coraz większa popularnością wśród osób ceniących sobie dobrą kuchnię. Dzięki wykorzystanemu w nim specyficznemu materiałowi, pozwalają nadać gotowanym potrawom naprawdę unikalny smak. Żeliwo oferuje doskonałe przewodzenie ciepła i długie utrzymywanie temperatury, które pozytywnie wpływają na właściwości przygotowywanego jedzenia. Co więcej, żeliwne naczynia dzięki grubym dnom i ściankom doskonale chronią zawartość przed spaleniem.

Ze względu na swoje właściwości, naczynia tego typu doskonale sprawdzają się podczas długiego i wolnego gotowania potraw takich jak konfitury, powidła czy zupy. Co ciekawe, badania wykazały, że wchodzące w ich skład żelazo przechodzi do gotowanych potraw, dodatkowo zwiększając ich walory zdrowotne. Wykorzystywane są przez profesjonalnych kucharzy, jednak obecnie coraz częściej znajdują zastosowanie również w domowych kuchniach.

W naszym asortymencie znajduje się wyjątkowo rozbudowany wybór żeliwnych naczyń. Największą częścią asortymentu są patelnie o różnej głębokości, a w tym:

Czytaj więcej...
  • - patelnie do smażenia jaj,
  • - patelnie grillowe,
  • - patelnie do smażenia ryb,
  • - patelnie ze szklaną pokrywą,
  • - głębokie patelnie typu wok.

Na tym jednak dostępne w tym dziale propozycje zdecydowanie się nie kończą. Należy wymienić wśród nich między innymi także formy do zapiekania, moździerze z tłuczkiem, rondle ze szklaną pokrywką, garnki o różnej pojemności, rondle i inne typy żeliwnych naczyń.

Niezależnie od typu naczynia, zawsze mogą Państwo liczyć na bardzo wysoki standard wykorzystanego w produkcji żeliwa. Dzięki temu te produkty posiadają atrakcyjne właściwości kojarzone z żeliwnymi naczyniami, a przy tym są bardzo trwałe. W połączeniu z surowym, ale bardzo eleganckim designem czyni to z nich elementy wyposażenia, które niewątpliwie zajmą honorowego miejsce w kuchni niejednego prawdziwego smakosza.

Oprócz prezentowanych w tym dziale żeliwnych naczyń, warto zainteresować się także wykonanymi z tego surowca dekoracjami. To na przykład przepiękne świeczniki, które dzięki minimalistycznemu projektowi i charakterystycznemu wyglądowi materiału stanowią bardzo intrygujące ozdoby kuchenne.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...