Wczytuję dane...

Kubełki do Szampana | Coolery do Wina

Wino było niegdyś napojem pierwszej potrzeby, o wiele bardziej podstawowym niż woda. Działo się tak z powodu zawartości alkoholu, która zabijała szkodliwe drobnoustroje - tak powszechne w wodzie do czasów rewolucji przemysłowej i nowoczesnych rozwiązań higienicznych. Z czasem jednak zauważono walory smakowe wina, różnorodność dostępnych szczepów winogron, wpływ geologii na jakość... Winiarstwo można było nazwać bez mała sztuką, a i sama konsumpcja doczekała się odpowiednich obyczajów i praktyk, nie tylko w sferze religijnej.


Dziś wino zajmuje wyjątkowe miejsce w naszej gastronomii. Z jednej strony butelka wina do produkt spożywczy, który wymaga odpowiednich warunków do przechowywania i podawanie - ze szczególnym uwzględnieniem temperatury, mającej kolosalny wpływ na wonność danego wina. Z drugiej strony, co droższe butelki niosą ze sobą prestiż, a więc powinny być też podawane i przechowywane w towarzystwie równie prestiżowych akcesoriów.

Czytaj więcej...


Chłodna elegancja


Czemu by nie zapewnić jednego i drugiego? W naszej ofercie znajdą Państwo wiele akcesoriów renomowanych producentów, które umożliwią serwowanie tego boskiego trunku w sposób godny i stylowy przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej temperatury wybranej butelki. Coolery i wiaderka to niezbędne elementy dobrze wyposażonej, współczesnej kuchni - wie o tym każdy sommelier czy barman!


W naszej ofercie znajdą Państwo coolery do wina zaprojektowane w różnych stylach i inspiracjach. Od cyrkowej pstrości po skandynawski minimalizm, każdy znajdzie schładzacz dopasowany do jego osobistych preferencji i wystroju wnętrza. Nikt nie posądzi Państwa o brak gustu, a już na pewno nie o niesmaczne wino!


Jeśli szykuje się huczna impreza z szampanem, cooler nie wystarcza - konieczny jest odpowiednio duże wiaderko lub misa, które można wysypać lodem, aby wino pozostało chłodne jak najdłużej.


Gdy butelkę trzeba zabrać ze sobą, np. do przyjaciół na parapetówkę lub na wypad w plener, mierzymy się z pewnym problemem logistycznym - jak zachować temperaturę w drodze na miejsce? Czy trzeba szykować turystyczną lodówkę? Absolutnie nie, gdyż w naszej ofercie znajdą Państwo również designerskie chłodzące torby do wina lub zimne okrycia na butelkę. Dzięki nim zadacie szyku, a jednocześnie nic nie powstrzyma Was od wspólnej degustacji... No, chyba że brak kieliszków!


Czy to wszystko, co znajdą Państwo u nas? Na pewno nie! Ciągle szukamy nowych, praktycznych i estetycznych rozwiązań! Zachęcamy Państwa do sprawdzenia poniższego asortymentu!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...