Wczytuję dane...

Mydelniczki

Mydelniczka to często niedoceniany lub wręcz pomijany element wyposażenia łazienki, wszak do mycia rąk najczęściej używamy mydła w płynie, zaś do mycia ciała - żeli lub balsamów. Doświadczeni projektanci i dekoratorzy wnętrz radzą jednak, aby ten, zdawałoby się, mało istotny szczegół potraktować poważnie, a nawet (co niektórym może wydawać się zbyteczne), zaopatrzyć się od razu w kilka podobnych lub jednakowych mydelniczek, aby w razie potrzeby ustawienia kolejnego mydła, nie tworzyć niepotrzebnego chaosu.

Mydło w kostce prędzej czy później zawita do każdej łazienki, a wówczas właśnie od mydelniczki zależy, czy będzie ono ozdobą, czy elementem kłopotliwym i nieestetycznym.

Czytaj więcej...

Obecnie obserwujemy prawdziwy renesans mydeł w kostkach: popularne są mydła ekologiczne - robione ręcznie z wykorzystaniem naturalnych olejów roślinnych, mydła do prania i odplamiania - dobre zwłaszcza dla małych dzieci i alergików, piękne, ozdobne, często zapachowe mydła i mydełka, tak chętnie dawane na prezenty.

Każdy użytkownik mydła w kostce doskonale wie, że dobra mydelniczka nie tylko pięknie eksponuje nawet zwykłe szare mydło, lecz przede wszystkim utrzymuje je w dobrym stanie, zapobiega rozmakaniu, a w rezultacie niszczeniu, marnowaniu i tworzeniu się na nim siedliska bakterii.

Jaka więc powinna być dobra mydelniczka? Przede wszystkim trwała, odporna na wilgoć i detergenty, solidnie wykonana, umożliwiająca odprowadzenie wody i utrzymanie mydła suchym stanie. Oczywiście musi ona harmonijnie współgrać z całością wystroju pomieszczenia, powinna być elegancka i jednocześnie dyskretna- najlepiej sprawdzają się proste wzory.

Często mydelniczki do łazienki są dostępne w kompletach wraz z innymi akcesoriami, takimi jak np. dozownik do mydła w płynie, kubki do mycia zębów itp., jednak nie zawsze zakup takiego kompletu jest potrzebny - poszczególne rzeczy wcale nie muszą być identycznie wykończone, aby harmonizowały i dobrze spełniały swoją funkcję. Często też dopiero w trakcie użytkowania okazuje się, które elementy zestawu się sprawdzają, a które trzeba zamienić na lepsze, te drugie to nierzadko właśnie mydelniczki. Właśnie wtedy świetnym rozwiązaniem bywa prosta mydelniczka ceramiczna - jeśli tylko jest dostosowana kolorystycznie do stylistyki pomieszczenia - w większości przypadków doskonale pasuje do każdej łazienki.

Mydelniczki dostępne w naszej ofercie są bardzo dobre jakościowo, trwałe, eleganckie a przy tym praktyczne. Z pewnością będą długo i doskonale spełniać swoją funkcję i pięknie wyeksponują każdy rodzaj mydła. Dostępne są zarówno jako osobne produkty, jak i w zestawach z innymi akcesoriami.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...