Wczytuję dane...

Szczotki Toaletowe do WC

Funkcjonalność i wyjątkowy design.

Jedną z najważniejszych rzeczy przy urządzaniu domu lub mieszkania jest zwrócenie szczególnej uwagi na łazienkę. Jest to często użytkowane pomieszczenie, w którym każdy z nas spędza sporą ilość czasu - czy to podczas porannej toalety, zażywając odprężających kąpieli, czy biorąc szybki prysznic po treningu. Łazienka to nie tylko konieczny pokój w naszym mieszkaniu. Jest także wizytówką naszego domu, pokazuje w jaki sposób dbamy o detale. Nawet te najmniejsze, jakimi są często szczotki do wc. Niepozorna rzecz ale bardzo przydatna. Warto wkomponować ją w całokształt wystroju i dopasować do koloru płytek, dodatków i innych akcesoriów. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz szczotek, z uwzględnieniem nawet najmniejszych szczegółów. Różnorakie kształty, materiały zapewniające wysoką jakość produktu i funkcjonalność to atuty naszych produktów.

Czytaj więcej

Wybór, który klient ceni najbardziej.

To co sprawia, że klienci chętnie wracają do danego sklepu, to właśnie możliwość wyboru i aranżacji wnętrz według własnych potrzeb. Po pierwsze wybierając szczotkę do wc należy zwrócić uwagę na to, czy ma ona spełniać jedynie rolę szczotki, czy powinna być także wyposażona w inne akcesoria. Wolnostojąca szczotka to przede wszystkim komfort czyszczenia i utrzymywania jej w odpowiedniej higienie. Z łatwością można opróżnić zbiornik na ociekającą wodę i umyć go za pomocą dostępnych środków czystości. Szczotki do wc wyposażone w stojak na papier toaletowy to także duże udogodnienie, zwłaszcza jeżeli urządzamy łazienkę od podstaw i chcemy mieć wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Stojaki wraz ze szczotkami zajmują jednak trochę więcej miejsca, dlatego należy zwrócić uwagę na dostępną powierzchnię łazienki, którą możemy zagospodarować. Kolejnym rodzajem szczotek do wc są te, które można powiesić na ścianie. Nie zajmują one miejsca na podłodze i są rekomendowane do małych łazienek. Szczotki te dodatkowo posiadają wkład plastikowy, który można w łatwy sposób wyjąć i umyć, dlatego też nie trzeba martwić się o sposób utrzymania w czystości tego rodzaju szczotki. 

Wykonanie szczotki do wc także jest istotną kwestią. Przede wszystkim materiał z jakiego została ona stworzona może mieć wpływ na styl przewodni całego pomieszczenia. Ceramiczne, wykonane ze specjalnej kamionki i wyposażone w gumową powłokę, a może stal nierdzewna? Wszystko jest możliwe, wariantów jest wiele, a pomysłów na aranżację wnętrza jeszcze więcej. Ponadto szeroki wybór kształtów, od prostych i tradycyjnych do tych ekstrawaganckich jest głównym atutem prezentowanych produktów.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...