Wczytuję dane...

Flyte

Nowoczesne technologie coraz intensywniej wchodzą w nasze życie. Elektryczne samochody, oświetlenie LED czy zakrzywione ekrany telewizorów to już standard, na który może pozwolić sobie coraz więcej ludzi. Obecnie popularność zyskują akcesoria domowe wykorzystujące pole magnetyczne. Pomysł zrodził się w Szwecji i choć na pierwszy rzut oka jego efekty bardziej przypominają jedną ze scen „Gwiezdnych Wojen” niż rzeczywistość, wizja spełnia się doskonale.

Lewitacja z Flyte – to możliwe!

Pierwsze wspomnienia o lewitacji pochodzą jeszcze z czasów Starożytnych. Motyw ten pojawiał się zarówno w podaniach chrześcijańskich, buddyzmie, jak i religii Greków. Marzenie o lewitacji jest zatem prawie tak samo stare, jak sny o lataniu. Latać jednak człowiek się już nauczył dzięki samolotom, helikopterom czy rakietom. Teraz przyszedł czas na szersze zastosowanie lewitacji w codziennym życiu. Przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązania: lewitującą doniczkę i lewitujące żarówki. Na czym to polega? Do osiągnięcia efektu unoszenia się przedmiotu nad podłożem wykorzystuje się oddziaływanie pola magnetycznego. Donica czy żarówka zostały wykonane z materiału wrażliwego na oddziaływanie magnetyczne. W ich wnętrzu umieszczone są specjalne magnesy, które pod wpływem działania pola magnetycznego emitowanego przez podłoże, unoszą ozdobę w powietrzu. Do prawidłowego działania wymagane jest podłączenie bazy do zasilania.

Flyte - dlaczego warto?

Czytaj więcej...

Lewitująca żarówka jest źródłem światła, a kładąc swój smartfon na panelu, można bezprzewodowo ładować baterię. Sekret uroku doniczki tkwi natomiast nie tylko w samym akcesorium, ale w technologii, która sprzyja rozwojowi rośliny. Nadanie doniczce ruchu wirowego sprawia, że składniki odżywcze znajdujące się w otaczającej atmosferze są skuteczniej pobierane z powietrza, a samo pole magnetyczne przyspiesza wzrost wymarzonej rośliny. Nie należy się też martwić kwestią dostępności wody – w donicy zamontowano pojemnik na wodę, który jest całkowicie wodoszczelny i pozwala na zakotwiczenie nadmiaru wody

Lewitująca żarówka oraz lewitująca doniczka to jednak przede wszystkim nowoczesny design. Akcesoria nie zajmują dużo miejsca, a dzięki wykorzystaniu dębowej lub orzechowej podstawy, całość komponuje się zarówno z salonami utrzymanymi w stylistyce klasycznej, jak i nowatorskimi, skandynawskimi rozwiązaniami. Uroku dodaje także kolorystyka, utrzymana w subtelnych, pastelowych odcieniach bieli i szarości. Decydując się na zakup urządzeń Flyte, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa użytkowania, stabilności lewitacji oraz oszczędności energii.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...