Wczytuję dane...

Meble Ogrodowe

W sklepie Design For Home znajdziesz najciekawsze i najlepiej wyglądające meble ogrodowe w całym internecie! Co bardzo ważne, oferta sklepu nie ogranicza się jedynie do sprzedażny wysyłkowej, gdyż w Poznaniu znajduje się także stacjonarny punkt odbioru zamówień. To doskonałe wieści dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowy design i styl mebli ogrodowych. Ogród jest miejscem, gdzie przyjmujemy rodzinę i znajomych podczas różnych uroczystości oraz bez okazji. Warto więc potraktować go jako miejsce reprezentacyjne, a co za tym idzie, zadbać o jego wygląd.

Sklep z meblami ogrodowymi Design For Home stawia na jakość. Dlatego właśnie oferowane są takie leżaki, jak Skagerak Jutlandia - Leżak Leżanka z Drewna Tekowego. Ogród kojarzy się z wypoczynkiem, kwestią czasu jest więc wyposażenie go w odpowiednie leżaki, takie jak Jutlandia. Produkt dostępny jest na indywidualne zamówienia, masz więc pewność otrzymania wyjątkowego mebla ogrodowego, stanowiącego wyróżnik na tle monotonnych i jednakowych ogrodów w Twojej okolicy. Regulowana pozycja oparcia, duże wymiary 59 x 140 cm, wys. 89 cm ułatwiają nam zajęcie wygodnej pozycji, zaś producent - firma Skagerak Denmark - gwarantuje absolutnie najwyższą, duńską, jakość.

Najwyższej klasy materiały charakteryzują sklep Design For Home. Bo jak inaczej określić wykonany z drzewa eukaliptusowego biały stół prostokątny z linii Skagerak Ancher? Jego wyjątkowość nada ogrodowi specjalnego klimatu, znanego z magicznych książek fantastycznych. Wysokość 71 centymetrów wystarczy w zupełności do zajęcia wygodnej pozycji - nie za wysoko, nie za nisko. Idealnie! Do stołu polecamy zaś krzesła - fotele ogrodowe z linii Skagerak Ancher - Białe. Całość będzie komponować się doskonale, goście będą zaś oczarowani naszym poczuciem stylu i wyrafinowanym gustem. Drewno eukaliptusowe zostało wykonane także i tu - jest ono wizytówką firmy Skagerak Denmart, najlepszego producenta mebli ogrodowych i akcesoriów z Danii. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc oferować tego typu produkty najlepszemu klientowi - Tobie.

Sklep z meblami ogrodowymi Design For Home oferuje także mniejsze i bardziej dyskretne produkty. Stolik kawowy z kolekcji Skagerak OCEAN, projektu Hansa Thyge'a jest jednym z tego typu cichych, niewyróżniających się elementów, bez których nie byłoby niepowtarzalnego klimatu ogrodu. Szukasz czegoś wyjątkowego, zdolnego sprawdzić się zarówno w ogrodzie, jak i okazjonalnie wewnątrz? Polecamy Broste Copenhagen ROTIN Puf - Siedzisko Rattanowe, które jedyny w swoim rodzaju, skandynawski styl, zawdzięcza duńskiemu producentowi - Broste Copenhagen.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...