Wczytuję dane...

Monograph

Monograph Denmark to duński producent wyposażenia biurowego i stylowych artykułów papierniczych, stworzonych z myślą o przedsiębiorcach i kreatywnych myślicielach. Artykuły sygnowane logo tej marki mają charakter stylu retro i są oparte na skandynawskiej estetyce. Dla Monograph liczy się jakość, design, wygoda użytkowania i osobowość. Przedmioty biurowe codziennego użytku mają bowiem nie tylko poprawiać jakość pracy, ale także wpływać na cały wystrój tej szczególnej przestrzeni.

Co znajdziemy w ofercie Monograph Denmark?

Asortyment marki Monograph Denmark to pełna paleta produktów, które mogą okazać się niezbędne w prywatnym lub firmowym biurze. Są to przede wszystkim artykuły papiernicze, czyli stylowe notesy, a także sprzęt biurowy oraz wszelkie elementy wystroju, które stawiamy na blatach biurek. Ich główną rolą jest spełnianie potrzeb funkcjonalnych, dlatego wszystkie przedmioty marki Monograph charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, doskonałe materiały, prosta forma oraz praktyczność zastosowania. Co więcej, produkty nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i do spraw służbowych.

Czytaj więcej...

Monograph Denmark - dla kogo?

Produkty sygnowane logo marki Monograph Denmark dedykowane są osobom kreatywnym i właśnie kreatywność mają za zadanie wspierać. Zdaniem producenta nie ma nic bardziej relaksującego niż poddanie się swoim myślom i swobodne przelewanie ich na czysty papier. Monograph podkreśla także rolę biura, porównując to pomieszczenie do sanktuarium, w którym każdy element ma niezwykle istotne znaczenie. Zarówno wyposażenie biurowe, z którego korzystamy całymi dniami, jak i dodatki, na które patrzymy, tworzą równowagę, oddziałującą na nasz nastrój i możliwości twórczego rozwoju. W niewłaściwie urządzonym biurze nie możemy odpowiednio skupić się ani zrelaksować, dlatego wszystko, co znajdzie się w tym pomieszczeniu, powinno wpisywać się w jedną stylistykę. Najlepiej, jeśli tak jak w przypadku artykułów Monograph, będą to produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów, praktyczne i minimalistyczne w swoim designie.

Monograph Denmark tworzy dla ludzi lubiących porządek i harmonię, jednak niebojących się kreatywnego myślenia. Produkty tej marki to doskonały wybór do nowoczesnego biura, które ma swój styl, a także dla osób prywatnych, które cenią sobie jakość i unikatowość. W ofercie producenta znajdziemy wszystko, co niezbędne do funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni służącej do pracy i twórczości - od koszy do przechowywania po zestawy kolorowych kredek.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...