Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kay Bojesen
Kod producenta: 39252
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
Kay Bojesen
Cena:
572,90 PLN
674,00 PLN
-15%

 

Designed by Kay Bojesen

Informacje o produkcie

Seria Rosendahl Kay Bojesen (Id 39252)

Rzeźba słonia wykonana z drewna dębowego. Projekt znanego na świecie, duńskiego designera Kaya Bojesen'a
Wysokość 12,7 cm, szer. 15,7 cm

Słoń drewniany

Zabawki to jedne z pierwszych przedmiotów, które dzieci dostają do rączek. Z tego względu rodzice bacznie przyglądają się ich składowi, wykonaniu, trwałości oraz bezpieczeństwu w trakcie zabawy. Z tego względu coraz większa ilość dorosłych skłania się ku zabawkom z naturalnych materiałów. Według opinii rodziców jednym z najlepszych tworzyw przeznaczonych do tego celu jest drewno.

Zabawka Kay Bojesen Elephant oferowana w naszym sklepie została wykonana z dębowego drewna charakteryzującego się trwałością i odpornością. Twoje dziecko będzie mogło spędzić godziny zabaw ze słonikiem i żadne uszkodzenie nie przerwie tego cudownego czasu.

Ponadto bardzo estetyczny projekt w wykonaniu znanego duńskiego projektanta Kaya Bojesena będzie stanowić nie tylko śliczną zabawkę, ale także ozdobę każdego dziecięcego pokoiku.

Atrakcyjna cena, spore wymiary: 12,7 cm x 15,7 cm, solidne wykonanie oraz ładny wygląd sprawiają, że drewniany słonik to idealna zabawka dla dziecka w każdym wieku.

 

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...