Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kay Bojesen
Kod producenta: 39443
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 24 godzin
Kay Bojesen
Cena:
170,85 PLN
201,00 PLN
-15%

Kay Bojesen zaprojektował grzechotkę jako pierwszą klasyczną dziecięcą zabawkę w oryginalnej wersji z 1932 roku. Wymiary grzechotki ułatwiają trzymanie jej przez małe dziecięce rączki. Umieszczona w środku kulka może poruszać się do tyłu i do przodu oraz obraca się. Grzechotka jest wykonana z niemalowanego drewna, ponieważ Kay Bojesen uważała, że pozostawia to więcej miejsca dla wyobraźni. Jest to atrakcyjny pomysł na prezent z okazji chrzcin dla każdego kto ceni sobie autentyczne duńskie wzornictwo. Grzechotka jest również atrakcyjnym przedmiotem projektu na półce z książkami i bez wątpienia towarzyszy dziecku w jego podróży do dorosłości. Wymiary: szerokość 8 cm. Wykonanie: drewno dębowe.

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii. Rosendahl - to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...