Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: NUR
Kod producenta: 02010114
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
NUR
Cena:
239,00 PLN

Świecznik PIPELINE duńskiej marki NUR to jeden z jej flagowych produktów. Minimalistyczny i niezwykle prosty w swojej formie, pozwoli wprowadzić do wnętrza stylowy i ponadczasowy akcent. Podążając w duchu skandynawskiej myśli projektowej, świecznik PIPELINE jest też funkcjonalny - może pełnić funkcję świecznika jak również wazonu. Świetnie prezentuje się także w grupie kilku świeczników. Wykonany został ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, co nadaje mu matowy wygląd. Z uwagi na to, że kolorowy wosk może pozostawić ślady, producent zaleca stosowanie świec niekapiących i gaszenia ich nie mniej jak 1 cm powyżej świecznika. Dostosowany jest do klasycznych świec o średnicy 23 mm. Świecznik należy czyścić wilgotną ściereczką. Wymiary: 13 x 9 cm, wysokość 13 cm. Produkt wykonany w Danii.

NUR Design Studio założyła w 2013 roku Maja Bogh Vindbjerg - absolwentka prestiżowej Aarhus School of Architecture w Danii. Jej proste i minimalistyczne podejście do projektowania odzwierciedlają stylowe i nowoczesne produkty, które tworzy. W języku niemieckiem słowo NUR oznacza „tylko” lub „po prostu”, co jest istotnym wyrazem stylu marki. Maja Bogh Vindbjerg czerpie inspiracje ze skandynawskich tradycji zarówno w formie, materiałach jak i kolorystyce swoich projektów. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter, będzie bez wątpienia ciekawym akcentem dekoracji wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...