Wczytuję dane...

Minimalizm to nurt w designie, który staje się z czasem coraz bardziej doceniany. Z każdym rokiem chętniej rezygnujemy z wystawnych dodatków na rzecz prostych i klasycznych form, będących synonimem dobrego gustu. Takie gadżety doskonale podkreślają charakter mieszkania, nadając mu przy tym niepowtarzalnego stylu. Nic dziwnego więc, że niezwykłą popularnością cieszą się marki oferujące w swym asortymencie takie właśnie akcesoria domowe. NUR Design Studio to duńska firma, która dzięki swym niebanalnym, lecz minimalistycznym podejściem do projektowania, odniosła ogromny sukces na całym świecie.

NUR Design Studio — historia wielkiego sukcesu

Marka NUR Design podbiła rynek wnętrzarski w ekspresowym tempie. Założona została bowiem w 2013 roku przez Maję Bøgh Vindbjerg. Kobieta jest absolwentką cieszącej się doskonałą renomą w całej Europie, Aarhus School of Architecture w Danii. Śmiało stwierdzić można, że obdarzona niebywałym talentem właścicielka firmy, była wręcz skazana na sukces, jaki osiągnęła. Młodość, świeże spojrzenie oraz pasja do minimalistycznych form sprawiły, że Vindbjerg z impetem wkroczyła do branży, zajmując sobie w niej niemal od razu stałe, zaszczytne miejsce.

Czytaj więcej...

Sama Maja Bøgh Vindbjerg twierdzi, że stworzyła NUR z myślą o popularyzacji duńskiego podejścia do sztuki i architektury. Jej misją było wykreowanie marki, która słynąć będzie z niezwykłej jakości oraz minimalistycznych projektów, które będą spełniać swe zadanie w przestrzeni domowej. Jak wiadomo, styl skandynawski wyróżnia się swą prostotą, funkcjonalnością, ale i wyjątkowym designem. Dokładnie takie też są produkty tworzone przez Design Studio Copenhagen. Połączenie klasycznej nordyckiej tradycji z nowoczesnością — to właśnie kwintesencja stylu tej marki.

NUR — pokłon w stronę minimalizmu

NUR Design Studio to firma, w której nie ma miejsca na przypadki. Maja Bøgh Vindbjerg doskonale wie, co chce osiągnąć zarówno przez swe projekty, jak i całą koncepcję, z której nurtem prowadzona jest ta działalność. Najlepszym tego przykładem jest sama nazwa marki. NUR to wcale nie tajemniczy skrót, czy zbiór nic nieznaczących liter. Jest to bowiem niemieckie słowo, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza tylko. Tylko tyle i aż tyle, ponieważ mniej, znaczy więcej. Nie ma chyba lepszych słów, które mogłyby definiować tę duńską markę.

Wszystkie dostępne projekty wyróżniają się prostą formą, idealnie dobranym materiałem oraz kojącą zmysły kolorystyką. Dzięki temu doskonale komponują się z niemal każdym wnętrzem, tworząc przy tym niepowtarzalną i stylową aranżację.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...