Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Emile Henry
Kod producenta: H344560
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Emile Henry
Cena:
829,00 PLN

Garnek ceramiczny Emile Henry to propozycja dla osób ceniących zdrowy styl życia. Przygotowane w naczyniu jedzenie pozostaje soczyste i nie traci składników odżywczych, smaku ani aromatu. Jest to zasługa idealnie gładkiej powłoki ceramicznej, która nie chłonie zapachów, tłuszczu i bakterii, a przede wszystkim szybko zamyka pory mięsa, dzięki czemu witaminy, minerały i soki pozostają w ich wnętrzu. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji, garnek odporny jest na zmiany temperatury - można go wstawić go nagrzanego piekarnika bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Naczynie nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych (opcjonalnie z podkładką) oraz do piekarników. Można myć w zmywarce. Wymiary: 33,5 x 26,5 cm, wysokość 18,5 cm, pojemność 6,0 l.

Emile Henry to firma zlokalizowana w samym sercu Francji, w maleńkiej miejscowości Marcigny. Fabryka od 160 lat produkuje znaną na całym świecie ceramikę kuchenną, naczynia stołowe i akcesoria z najwyższej jakości burgundzkiej gliny. Projekty utrzymane są w klimacie paryskich bistro i rustykalnej formie. Unikalny proces produkcji w technologii Ceradon polega na wypalaniu w temperaturze 1150 stopni C. Sprawia to, że naczynia nie mają równych sobie. Są wytrzymałe na uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatury. Większość naczyń Emile Henry wytwarzana jest ręcznie, a każde z nich opatrzone jest inicjałami pracownika, które je tworzył. Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji są wyłącznie naturalne - od masy glinianej po materiały wykończeniowe. Naczynia nie zawierają kadmu ani ołowiu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...