Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Kay Bojesen
Kod producenta: 39245
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Kay Bojesen
Cena:
428,40 PLN
504,00 PLN
-15%

Dzięki łańcuszkowi do wózka Kay Bojesen, wózek można ozdobić jeszcze piękniej. Drewniane koraliki i urocze figurki są w jasnych kolorach i zapewnią maluchom dużo zabawy! Dzięki prostej konstrukcji łańcuszek jest łatwy do przymocowania do wózka i pasuje do wszystkich typów wózków.
Wykonane z buku z certyfikatem FSC®. Wymiary: szerokość 52 cm , wysokość 10.5 cm.

Kay Bojesen ze swoim przyjaznym dla użytkownika i nowoczesnym językiem projektowania jest jednym z wielkich duńskich funkcjonalistów. W jego naiwnych projektach forma i przedmiot, powaga i zabawa łączą się w jedno. W tym samym czasie Bojesen miał wyjątkową umiejętność ożywiania drewna, co uczyniło jego prace ikonami międzynarodowego designu. Duński producent Rosendahl Design Group produkuje drewniane zwierzęta firmy Kay Bojesen w ścisłej współpracy z rodziną z wysokiej jakości drewna, które z biegiem lat nabiera uroku. Sam Bojesen całe swoje życie poświęcił mantrze, że dobry projekt powinien być ludzki, ciepły i żywy: „Powinny przypominać cyrk”, opisywał zwykle swoje prace, z których urocze drewniane figury należą do najpopularniejszych.

Polecamy

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...