Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: NUR
Kod producenta: 02090101
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
NUR
Cena:
229,00 PLN

Uchwyt ścienny CURVE duńskiej marki NUR jest minimalistyczny i niezwykle prosty w swojej formie. Jego projekt oddaje idee funkcjonalnego i architektonicznego wystroju ścian. Uchwyt CURVE dedykowany jest do przechowywania gazet i magazynów, jak również dobrze sprawdzi się jako miejsce na biurowe i nie tylko dokumenty. Pozwala przechowywać średnio 4 do 5 magazynów. Montowany jest do ściany za pomocą kołka rozporowego. Wymiary: 21 x 20.5 cm, głębokość 3.5 cm. Wykonanie: malowana proszkowo stal nierdzewna (wykończenie matowe). Wyprodukowano w Danii.

NUR Design Studio założyła w 2013 roku Maja Bogh Vindbjerg - absolwentka prestiżowej Aarhus School of Architecture w Danii. Jej proste i minimalistyczne podejście do projektowania odzwierciedlają stylowe i nowoczesne produkty, które tworzy. W języku niemieckiem słowo NUR oznacza „tylko” lub „po prostu”, co jest istotnym wyrazem stylu marki. Maja Bogh Vindbjerg czerpie inspiracje ze skandynawskich tradycji zarówno w formie, materiałach jak i kolorystyce swoich projektów. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter, będzie bez wątpienia ciekawym akcentem dekoracji wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...