Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: NUR
Kod producenta: 02060100
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
NUR
Cena:
399,00 PLN

Deska do krojenia KLIPPA jest prosta i jednocześnie elegancka. Doskonale wpisuje się w skandynawski minimalizm zarówno w kwestii formy jak i użytego materiału. Deska KLIPPA została wykonana w całości z naturalnego drewna dębowego. Ten wysokiej jakości materiał nadaje jej świetne właściwości użytkowe. KLIPPA dzięki swojemu nieregularnemu kształtowi będzie bardzo stylowym akcentem dekoracyjnym w przestrzeni kuchennej. Dla zachowania jak najlepszej jakości deski KLIPPA, należy impregnować ją olejem jadalnym np. oliwą z oliwek (natrzeć i pozostawić do wchłonięcia na min. 3 godziny). Deski nie należy myć w zmywarce. Czyścić wilgotną ściereczką z łagodnym mydłem i osuszyć ręcznikiem. Deska KLIPPA w wersji Small, wymiary: 34.5 x 18 cm, wysokość 1.8 cm. Wyprodukowano w Danii.

NUR Design Studio założyła w 2013 roku Maja Bogh Vindbjerg - absolwentka prestiżowej Aarhus School of Architecture w Danii. Jej proste i minimalistyczne podejście do projektowania odzwierciedlają stylowe i nowoczesne produkty, które tworzy. W języku niemieckim słowo NUR oznacza „tylko” lub „po prostu”, co jest istotnym wyrazem stylu marki. Maja Bogh Vindbjerg czerpie inspiracje ze skandynawskich tradycji zarówno w formie, materiałach jak i kolorystyce swoich projektów. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter, będzie bez wątpienia ciekawym akcentem dekoracji wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...