Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Sagaform
Kod producenta: 5017204
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Sagaform
Cena:
97,90 PLN

Krajacz do sera Sagaform OVAL OAK wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz naturalnego drewna dębowego. Jego konstrukcja została przystosowana do krojenia na plasterki serów twardych takich jak np. gouda. Dodatkowo świetnie sprawdzi się jako łopatka do nakładania plasterków na talerz. Wykonanie: drewno dębowe, stal nierdzewna. Wymiary: długość 23.2 cm.

Istniejąc od ponad 20 lat, marka Sagaform dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen. Produkty stworzone przez wybitnych projektantów z łatwością wpasują się w nasze życie, uaktrakcyjnią je swoim wyglądem i funkcjonalnością. Główną ofertę dotyczącą przygotowywania i podawania posiłków uzupełniają setki produktów przydatnych w codziennym życiu. Ponad 1000 produktów zebranych w kilkudziesięciu grupach będzie nam mogło towarzyszyć w niezliczonych sytuacjach - od porannego śniadania przez prace w ogródku i wyjazd na biwak aż po relaks w kąpieli.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...