Wczytuję dane...

Sagaform

Szwedzka marka Sagaform skupia wokół siebie światowej sławy projektantów i wizjonerów, poświęcających się w całości dziedzinie sztuki, jaką niewątpliwie jest wyposażenie domu. W sklepie Design For Home znajdziesz najsłynniejsze przedmioty tej legendarnej instytucji, dowiesz się więc, co tak urzekło tysiące ludzi na całym świecie. Oprócz zakupów i wysyłki, towar możesz odebrać osobiście w Poznaniu, w punkcie odbioru zamówień. Stanowi to niewątpliwe ułatwienie dla osób mieszkających w Poznaniu i okolicach.

Czytaj więcej

Sagaform to przede wszystkim styl. Styl określany jest za pomocą przedmiotów, to one bowiem okalają nas swoją codzienną obecnością w naszych czterech ścianach. Projektanci z Sagaform przewidzieli to, zawierając w każdym elemencie jaki wyszedł spod ich rąk swoją duszę. Cząstkę siebie - dzięki czemu także nasz dom lub mieszkanie odziedziczy niezwykłego, skandynawskiego ducha. Ten niezwykły dar objawia się chociażby w stoliku śniadaniowym ze składanymi nóżkami o nazwie OVAL OAK. Wykonany z drzewa dębowego oraz stali, posiada dwie najcenniejsze substancje dla surowych krajów takich jak Szwecja czy Norwegia - drewno oraz metal. Stabilność OVAL OAK ułatwia umocowanie go w łóżku oraz gdziekolwiek indziej, sprawdzając się znakomicie w każdej sytuacji. Indywidualne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością to przepis na sukces w wykonaniu Sagaform. Dzięki nim nasze życie zyska na intensywności oraz urozmaicimy codzienną rutynę powtarzalnych czynności. 

Szklane wiaderko uniwersalne z drewnianym uchwytem z serii OVAL OAK to także idealny przykład na to, jak pozornie zwykły przedmiot może posiąść siłę do kształtowania rzeczywistości na nowo. Służyć on może na dziesiątki różnych sposobów, między innymi jako lampion (polecamy świece - dostępne również w sklepie Design For Home), wazon czy pojemnik na drobne przedmioty. Uchwyt stworzony jest z drzewa dębowego, życiowego materiału dla każdej krainy w mroźnej Skandynawii. Osobom zauroczonym stylem retro prezentowanym przez Sagaform pragniemy zaproponować Sagaform COFFEE RETRO Dzbanek 1,2 l Szary. Pochodzi on z kolekcji COFFEE, zaprojektowanej przez Margot Barolo. Styl lat 70 został zawarty w tym małym dziele sztuki w sposób jedyny w swoim rodzaju, dodatkową cechą charakterystyczną jest przepiękny relief. Dzbanek stworzony został ze szkliwionej ceramiki. 

Design For Home w swojej ofercie posiada także inne przedmioty stworzone przez mistrzów z Sagaform - deski do krojenia, miski czy półmiski. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi już dziś! 

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...