Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Sagaform
Kod producenta: 5017198
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Sagaform
Cena:
139,90 PLN

Zestaw noży do sera Sagaform OVAL OAK wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz naturalnego drewna dębowego. W komplecie znajdują się trzy noże dedykowane do serów twardych i miękkich. Wykonanie: drewno dębowe, stal nierdzewna. Wymiary: długość 12.5 cm.

Istniejąc od ponad 20 lat, marka Sagaform dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen. Produkty stworzone przez wybitnych projektantów z łatwością wpasują się w nasze życie, uaktrakcyjnią je swoim wyglądem i funkcjonalnością. Główną ofertę dotyczącą przygotowywania i podawania posiłków uzupełniają setki produktów przydatnych w codziennym życiu. Ponad 1000 produktów zebranych w kilkudziesięciu grupach będzie nam mogło towarzyszyć w niezliczonych sytuacjach - od porannego śniadania przez prace w ogródku i wyjazd na biwak aż po relaks w kąpieli.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...