Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0768046380
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
WMF
Cena:
1399,00 PLN

Zestaw 4 garnków WMF Trend to połączenie zaawansowanej technologii i nowoczesnego wzornictwa. Obudowa każego naczynia wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan, która gwarantuje mu wyjątkową trwałość i odporność. Dno w technologii TransTherm® zapewnia szybkie nagrzewanie, doskonale gromadzi i rozprowadza ciepło po całym naczyniu, co zapewnia równomierny rozkład temperatury. Funkcja Cool+ to innowacyjne i unikalne rozwiązanie, które zmniejsza przepływ ciepła w uchwytach, co za tym idzie każde naczynie można zdjąć ze źródła ciepła lub podnieść pokrywkę bez konieczności używania rękawic.  Garnki działają na wszystkich typach kuchenek w tym na płytach indukcyjnych. W skład zestawu wchodzą 4 naczynia z pokrywkami szklanymi - 16 cm, 2 garnki 20 cm, 24 cm. Nadają się do mycia w zmywarce.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...